Vėl tas pats velnio maistas

Sausis 06, 2016 m Desertai, Tortai,
Komentarai (11)

 

 

Prieš pat Kalėdas gavau užsakymą iškepti didelį gimtadienio tortą. Labai didelį; gal 20-čiai, o gal ir 30-čiai žmonių. Aš tokių gabaritų torto niekada nesu kepusi, tam neturiu ne tik jokios patirties ir įgūdžių, bet ir reikiamos įrangos. Didžiausia mano turima torto forma yra 23 cm skersmens; daugiaaukščio torto irgi nenorėjau konstruoti, nes tada būtų tikras vargas jį nuvežti. Žodžiu, ėmiau svarstyti visokius galimus variantus: nusipirkti didesnę formą, kepti stačiakampį tortą, arba tortą konstruoti nuvažiavus į baliaus vietą. Nei vienas variantas man nepatiko: gigantinio torto kepti nenorėjau, kad neatrodytų kaip vestuvės; stačiakampio torto nenorėjo užsakovė; o viską konstruoti baliaus vietoje irgi buvo rizikinga – o jeigu kas nors paskutinę minutę ims ir neišeis? Po ilgų svarstymų, abejonių ir dvejonių nusprendžiau kepti tris atskirus skirtingo dydžio torčiukus; visus tris pagal tą patį receptą, vienodai padekoruotus ir vienas prie kito tinkančius, kad būtų tarsi vienas didelis tortas, bet iš trijų dalių. Tokius ir vežti paprasta, ir jie neatrodo itin formaliai-vestuviškai, ir pamaitinti galima visą gausų svečių būrį, nors ir visą trisdešimt.

Užsakytas buvo velnio maistas; tas pats garsusis Cenk Sönmezsoy velnio maistas iš jo nuostabiojo blogo Cafe Fernando.

 

Cenk Sönmezsoy | Cafe Fernando

 

Tortas yra daugelio keptas ir išgirtas, ne tik gražus, bet ir baisiai skanus. Biskvitai gaunasi purūs ir drėgni, visada idealiai lygūs ir gražūs, todėl nereikia jokių ypatingų laviravimų konstruojant ir dekoruojant. Tai yra super geras šokoladinio torto receptas, paprastas, greitas, visada tobulai pavykstantis ir 100% garantuotas. Šis tortas yra mano didžioji meilė, keptas daugeliui pačių svarbiausių progų, ir visada sustovėjęs taip, kaip reikia. Trumpai tariant, jeigu Jums staiga prireikė gero šokoladinio torto, štai Jums prašom receptėlis. Drąsiai kepkit, ir aš Jums prižadu – tikrai nesigailėsit.

Na o prie to paties tiesiog negaliu nepaminėti to tikriausiai seniai visų pamiršto fakto (bet kai kas, akivaizdu, nepamiršo…), kad šis šaunus Cenk tortas buvo pristatytas ne kur kitur, o visiems gerai pažįstamame lrytas.tv. Ten tokie du blatni bičiukai demonstravo, kaip kepti šitą patį velnio maistą, pagal būtent šį žemiau surašytą Cenk receptą. Bičiukai tortą dekoravo šokolado šukėmis ir visa kita darė taip, kaip parašyta, ir nei kriu-kriu neužsiminė apie tai, nei iš kur jie tą receptą nušvilpė, nei iš kur taip dekoruoti išmoko. Gal receptą jie nusižiūrėjo ne iš Cafe Fernando, bet iš Vaikų ir vanilės, arba iš Saulėtos virtuvės, arba gal iš GP magijos. Kaip ten bebūtų, tas jų mekenimas be jokio anei mažiausio linktelėjimo tikrąjam recepto autoriui, atrodė visiškai idiotiškai (bent mano akimis).

Tiesa, lryto bičiukai į Cenk receptą įsuko vieną pakeitimą: vietoje Biscoff sviesto jie nutarė naudoti žemės riešutų sviestą, nes, matyt, pamanė, kad Lietuvos liaudžiai Biscoff bus per didelė egzotika. Aš pati šio torto su žemės riešutų sviestu niekada negaminau; girdėjau, kad kiti sėkmingai gamino ir tortą gyrė. Taigi, Biscoff galit bandyti keisti kokiu nors riešutiniu sviestu: žemės, lazdynų arba migdolų, o paskui man papasakokit, koks buvo skonis. Bet aš Jums nuoširdžiausiai rekomenduoju paieškoti Biscoff. Jeigu jau net Amerikoje jo yra pilna prikrauta, tai įtariu, kad senojoje Europoje jo tikrai turi būti. Antraip negi Cenk dėtų tokį receptą, jeigu tas Biscoff būtų visiškai niekam neprieinamas. Jeigu Biscoff niekaip nesugebėsit surasti, tai jo užsiprašykit lauktuvių iš draugų, kurie planuoja kelionę į Belgiją arba į Prancūziją, arba į JAV. Jie tikrai neatsisakys jums atvežti porą indelių. Tai va, sėkmės kepant šitą tortą. Jeigu kepsit, aš būsiu labai dėkinga, jeigu man brūkštelėsit bent trumputį komentarą – ar pavyko, ar patiko, ir panašiai.

Aušra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šokoladinis tortas “Velnio maistas”

Recepto šaltinis: Cafe Fernando

 

Šokoladinės šukės:

150 g tamsaus šokolado, sumulkinto

Ant sauso lygaus paviršiaus patiesti didelį (maždaug 40 cm ilgio) sviestinio popieriaus lakštą. Smulkintą šokoladą ištirpinti mikrobangėje arba ant garų, išpilti ant paruošto sviestinio popieriaus ir mentele arba plačiu peiliu išlyginti į ploną sluoksnį. Ant šokolado užtiesti kitą sviestinio popieriaus lakštą; prispausti, kad tarp popieriaus ir šokolado neliktų oro pūslelių.

Pradedant nuo trumpojo galo,  popierių su šokoladu suvynioti į standų ritinį, jį tiesti ant metalinės kepimo skardos ir kišti į šaldytuvą maždaug 2 valandoms, arba įšaldiklį maždaug 30 minučių, kad šokoladas pilnai sukietėtų. Kai šokoladas sukietės, ritinį traukti iš šaldytuvo, staigiu judesiu išvynioti, nuimti viršutinį popieriaus sluoksnį. Šokolado šukes šalta mentele arba plačiu peiliu perkelti and šaltos kepimo skardos. Laikyti šaldytuve arba šaldiklyje, kol prireiks.

 

Biskvitai:

150 g sviesto

50 g kakavos miltelių

2/3 stiklinės verdančio vandens

1/3 stiklilnės pieno

210 g miltų

1 šaukštelis valgomosios sodos

½ šaukštelio druskos

300 g cukraus

3 kiaušiniai

1 šaukštas vanilės ekstrakto

Orkaitę įkaitinti iki 175oC.

Sviestu ištepti dvi 20 cm skersmens apvalias kepimo formas: dugną ir šonus.  Dugną iškloti sviestiniu popieriumi, popierių ištepti sviestu. Formos vidų pabarstyti kakavos milteliais ir apvertus iškratyti neprilipusios kakavą.

Persijoti kakavą. Į kakavą supilti verdantį vandenį ir maišyti, kol ištirps. Supilti pieną, išmaišyti, ir palikti, kad atvėstų.

Kartu persijoti miltus, sodą ir druską.

Elektriniu mikseriu išsukti sviestą iki purumo. Suberti cukrų ir toliau sukti dar maždaug 5 minutes. Po vieną dėti kiaušinius, kaskart vis gerai išmaišant. Supilti vanilės ekstraktą.

Į sviesto ir kiaušinių masę per tris kartus suberti miltų mišinį, pakaitomis su kakavos mišiniu, kaskart gerai išmaišant.

Tešlą paskirstyti po lygiai tarp paruoštų kepimo formų. Išlyginti paviršių. Kepti maždaug 25–30 minučių, kol į biskvito centrą įkištas medinis dantų krapštukas liks sausas. Iškeptus biskvitus traukti iš orkaitė, palikti kelias minutes kepimo formose, kad šiek tiek atvėstų. Atvėsusius biskvitus apversti ant lygaus sauso paviršiaus arba ant grotelių, nuo dugno nulupti popierių ir palikti, kad pilnai atvėstų.

 

Kremas:

150 g tamsaus šokolado, sumulkinto

150 g pieniško šokolado, sumulkinto

400 g Biscoff tepamo sviesto*

400 g riebios grietinėlės

*Biscoff tepamas sviestas (arba Speculoos) pagamintas iš belgiškų cinamoninių sausainių. Jeigu neturite Biscoff, tiks žemės riešutų arba lazdyno riešutų sviestas.

Abiejų rūšių šokoladą ištirpinti mikrobangėje arba ant garų. Įmaišyti  Biscoff  sviestą. Supilti gritinėlę ir plakti elektriniu mikseriu iki purumo.

 

Torto konstravimas:

Vieną biskvitą dėti ant lygios lėkštės ar padėklo. Po biskvito dugnu atsargiai pakišti plačias sviestinio popieriaus juostas, kad, tepant kremu, neišsiteptų lėkštė. Ant biskvito tepti maždaug trečdalį kremo, išlyginti paviršių, ant viršaus dėti antrą biskvitą. Likusiu kremu aptepti torto viršų ir šonus. Puošti šokolado šukėmis: ilgomis šukėmis puošti šonus, o trumpesnes suberti ant viršaus. Papuoštą tortą dėti į šaldytuvą, kad pilnai sustingtų kremas. Prieš tiekiant tortą bent porą valandų palaikyti kambario temperatūroje, kad atšiltų. Tiekti kambario tempratūros.

 

 

Devil’s  Food Cake

Recipe source: Cafe Fernando

 

Chocolate Shards:

4 ounces bittersweet chocolate

Place large sheet of parchment on a flat dry surface. Melt chocolate in a microwave or over boiling water. Pour melted chocolate onto prepared parchment and spread it into a thin even layer. Place another sheet of parchment onto the chocolate layer, press slightly to remove the air bubbles. Starting at the shorter end of the parchment, roll it into a tight tube. Place the tube onto a baking sheet and stick it into refrigerator to harden, for about 2 hours, or in the freezer for about 30 minutes. When chocolate hardens, remove the tube from the refrigerator, unroll it in a quick motion, remove the top layer of parchment, transfer chards with a cold spatula onto the cold baking sheet and keep them in refrigerator or freezer until ready to use.

 

Cake:

2/3 cup butter

2/3 cup cocoa powder

2/3 cup boiling water

1/3 cup milk

1 ½ cup flour

1 teaspoon baking soda

½ teaspoon salt

1 ½ cup sugar

3 eggs

1 tablespoon vanilla extract

Preheat the oven to 350oF.

Butter two 8” round cake pans, bottom and sides. Line the bottom with a circle of parchment. Butter the parchment. Dust with cocoa powder, invert the pans and tap out the excess.

Sift cocoa powder into a medium bowl. Add boiling water and whisk until cocoa dissolves. Add milk, whisk to combine. Set aside to cool.

Sift together flour, baking soda and salt.

Beat butter with the electric mixer until light and fluffy. Add sugar and beat for another 5 minutes. Add eggs, one at a time, mixing well after each addition. Add vanilla extract.

With mixer still running, add flour mixture in three batches, alternating with cocoa mixture, mixing well after each addition.

Divide batter equally among the prepared pans. Smooth the tops. Bake for 25 – 30 minutes, until the toothpick inserted in the center of the cake comes out clean. Take the cakes from the oven, let them cool for a few minutes in the pans. Invert the pans onto a wire rack or a dry flat surface, remove the parchment and let cool completely.

 

Frosting:

One 14-ounce jar Biscoff spread*

1 2/3 cup heavy cream

*Biscoff (also called Speculoos) spread is made from cinnamon-spiced Belgium cookies. If Biscoff spread is not available, substitute with peanut or hazelnut butter.

Melt both chocolates in a microwave or set it above the pot of boiling water and stir until it melts. Whisk in the Biscoff spread. Add heavy cream and whisk with the electric mixer until light and fluffy.

 

To assemble:

Place one cake onto a cake stand, a plate or a platter. Tuck the wide strips of parchment under the cake, to cover the surface of the plate or a platter. Spread a little more than 1/3 of the frosting, place second cake on top, frost the top and the sides with the remaining frosting. Decorate with the chocolate shards. Use longer shards for the sides, and scatter the smaller pieces over the top. Place the decorated cake in the refrigerator and chill for about 1 – 2 hours, until frosting is firmly set. 

 Palikite komentarą

Jūsų vardas *  Jūsų el * (nebus skelbiamas)
          Prisiminti mane
Jūsų komentaras  *    

CAPTCHA Image   Reload Image
Įveskite kodą *:
GintarėSpalis 3 2017, 08:13 AM Ketinu pamėginti išsikepti šį tortą ir iškilo klausimas, perskaičius receptą. Ar maistinės sodos nereikia nugesinti? Nes rašote, kad ją sumaišyti su miltais.
AusraSpalis 3 2017, 11:06 AM Gintare, nugesinti nereikia; maisykite su miltais, taip, kaip parasyta; sekmes!

Atsakyti į komentarą

ErnestaLiepa 17 2017, 09:20 AM Nemėgstu aš šokoladiniu pyragu, o juo labiau tortu, bet vakar nakti su draugu kepėme ši velnio maista ir šiandien taip skaniai su kava valgėme, kad negaliu nepadekoti už skanu recepta 😊 Ir dar koks gražus gavosi!
AusraLiepa 17 2017, 11:23 AM Ernesta, na man labai smagu, kad ryzotes isbandyti recepta, ir kad tortas patiko; juo labiau, kad esat nemegeja tokio tipo saldumynu; aciu uz pasidalinima!!

Atsakyti į komentarą

RūtaBalandis 25 2016, 09:13 AM Tobulas tortas! Biskvitas gavosi tiesiog pasakiškas - ypač drėgnas ir skanus. Tik va šiek tiek neapvyko su šukėmis - ar tortas nebuvo pakankamai atvėsęs jas "klijuojant", ar šokoladą per plonai paskirsčiau ant kepimo popieriaus...nes jos tiesiog gražiai sulinko ant torto :) Na, dar reikia praktikos daugiau matyt :)
AusraBalandis 25 2016, 03:41 PM Ruta, sukes kaip tik geriau limpa prie nevisiskai sustingusio kremo; as galvoju, kad gal virtuveje per silta buvo, kad sukes sulinko? arba gal, kaip Jus sakot, sukes buvo siek tiek per plonos; na, svarbiausia, kad tortas patiko; neabejoju, kad kita karta ir su sukem viskas daug geriau pavyks; aciu, kad isbandet recepta,ir uz pakomentavima dekui;

Atsakyti į komentarą

Jūratė N.Kovas 5 2016, 11:17 AM Laba diena, Išbandžiau šį tortą. Biskvitas labai skanus, tikrai nesausas. Net pažiūrėjau kito iš šio tinklapio gaminto ir irgi labai patikusio biskvito receptą, ir tikrai, Juodojo miško recepte taip pat kakava ir karštas vanduo. Man primena prekybos centruose buvusius (ar ir tebesančius) keksiukus Negriukas. Kremui to sausainių sviesto neradau, bet čia yra Biscoff sausainių, tai paieškojau internete naminio sviesto recepto ir pasidariau, manau, panašų. Su žemės riešutų sviestu manau gaunasi kitas dalykas. Jei nerasčiau Biscoff sausainių aš asmeniškai naudočiau meduolius, tuos kaledoms kepamus, sutrinčiau, pridėčiau sviesto, kondensuoto pieno, dalį saldinto dalį ne, ir viskas. Labai skanus torto kremas, ypatingas toks. Dažnai kremai būna skanūs, bet ne tokie ypatingi. Šukes internete panaršius irgi bandžiau pagaminti, pusėtinai pavyko. Įdėjau facebooke nuotrauką, bet čia nuoroda nesigirsiu. Ačiū už receptą, džiaugiuosi, kad išbandžiau.
AusraKovas 5 2016, 06:27 PM Jurate, as irgi baisiai dziaugiuosi, kad isbandet recepta; ir aciu uz toki issamu pakomentavima; as pati naminio speculoos sviesto gaminti nebandziau, bet labai saunu, kad Jus isbandet; itariu, kad su tais imbieriniais sausainiukais buvo nei kiek ne prasciau, negu su tikruoju biscoff; gal netgi geriau - maziau visokiausiu nereikalingu priedu; dekui, kad bandot receptus ir kad nepatingit pakomentuoti;

Atsakyti į komentarą

VaidaVasaris 23 2016, 04:19 PM Koks geras, skanus ir super gražus tortas! Guliu lovoje, nuovargis nugarą sukaustęs, bet koks malonumas ir pasitenkinimas... Tortas grakščiai stovi šaldytuve, laukia rytojaus, o aš džiaugiuosi. Lakštai gavosi drėgni ir super skanūs, įdaras liuks, labai gražiai sustingo. Ant viršaus, tarp šokolado šukių, pabarščiau auksinių pabarstukų; atrodo liuks. Kartosiu!!
AusraVasaris 23 2016, 04:27 PM Vaida, na didziausias aciu Jums, brangioji, kad isbandet recepta ir kad nepatingejot parasyti atsiliepimu; nes as jau persigandau, kad po zemiau surasytu komentaru apie sprangu amerikoniska keksa zmonems tiesiog praeis noras sita torta isbandyti; man labai smagu, kad viskas sekmingai pavyko - VALIO!! matyt dirbot issijuosus, kad net nugara paskaudo; tikiuosi, kad visas vargas nenueis niekais, ir Jusu tortas patiks visiems, kas ji rytoj ragaus;

VaidaVasaris 25 2016, 02:49 AM Po vakarykščio ragavimo, galiu tik drąsiai rekomenduoti šitą tortą. Jis neprimena tipinio lietuviško torto, pertepto sviestu, baltu išpūstu padu, sulietu braškiniu kompotu, yra sodrus ir ryškaus skonio; mėgaujiesi kiekvienu kąsniu, ir tos vienos porcijos užtenka. Mano svečiai aikčiojo iš nuostabos, o man teko kiekvienam aiškinti, kad jis ne iš "artezaniškos" kepyklėlės, o mano virtuvės. Sėkmės kitiems kepantiems!

AusraVasaris 25 2016, 10:33 AM Vaida, sveciams reikejo sakeyti, kad is "artezaniskos" kepykleles pavadinimu "Vaida & Co."; man baisiai smagu girdeti, kad tortas patiko; mums visiems jis irgi labai patinka, del visu tu Jusu suminetu priezasciu: geras skonis, gera tekstura ir nebanali isvaizda; dar karteli Jums aciu uz pasidalinima ispudziais, uz tai, kad skaitot mano bloga ir kad isdristat isbandyti receptus; be galo malonu;

Atsakyti į komentarą

IngaVasaris 17 2016, 02:42 PM Labas vakaras, Ausra, bandysiu kepti si torta, bet norejau pasiteirauti del torto slapumo. Ar biskvitai nebuna sausoki, ar nereiktu kazkuo sulaistyti, kad butu labiau slapias tortas, o ne keksas su kremu?
AusraVasaris 17 2016, 02:51 PM Inga, as matyt nesupratau Jusu komentaro: Jus norite, kad tortas butu šlapias...??? ar buna slapiu tortu? ir kaip jie tada atrodo, tie slapi? na, sitas tikrai nebus slapias; biskvitai bus purus, sokoladiniai, dregni; nereikia nieko laistyti, ar perlieti vandeniu ar ko nors panasaus iskresti; jeigu viska darysite taip, kaip parasyta recepte, as Jums prizadu, kad tortas bus simtabalis; prasau paskaitykite atiliepimus po siuo irasu, o taip pat prasau atsiverskite originalu recepta Café Fernando bloge, ir ten paskaitykite visus po receptu surasytus komentarus; sekmes!

IngaVasaris 18 2016, 03:20 AM Miela Ausra, prasau nepykite, gal as tikrai nelabai gerai issireiskiau... Tikrai neisivaizdavau slapio, sumirkusio biskvito, pati tokiu tikrai nemegestu. Bet buna tokiu atveju, kai biskvitas gaunasi sausokas ir sprangus, ypac pastebejau tais atvejais, jei pilasi pienas. Bet jei sakote, kad cia ne tas atvejis, tad tikrai darysiu taip, kaip parasyta recepte :) beje, jus dazniausiai viska darote is vakaro ir ragaujate kita diena ar viskas daroma ta pacia diena, kad tas biskvitas isliktu labai minkstas ir purus?

IngaVasaris 23 2016, 03:38 AM Na ka, kepiau as sita velnio maista... Tikrai tegul niekas nesupyksta del mano nuomones, bet siam tortui iki simto balu dar labai toli... Kremas galbut galetu pretenduoti buti panaudotas dar karta, bet biskvitas yra, kaip ir bijojau, tipinis amerikoniskas keksas. Nei jis man labai iskilo, nei buvo minkstas, purus ir dregnas... Galbut ka tik iskepes su stikline pieno butu ir neblogas, bet pastovejes kelias valandas saldytuve, pasidare sausas, sprangus ir susispaudes nuo kremo... Galbut padariau kazka negerai, bet jau ziurint i produktus matosi, kad negali buti kazkas ypatingo... Juodojo misko biskvitas yra zymiai geresnis ir, manau, kad siam kremui labai tiktu... Tad tokia mano nuomone, o ir nei vienas kitas zmogus, valges si torta, neaikciojo is skanumo, ka jau kalbeti apie pakartojimo paprasyma...

AusraVasaris 23 2016, 10:27 AM Inga, ne joks cia ne tipinis keksas (tiesa sakant net nezinau, kas yra tipinis amerikoniskas keksas; tikriausiai panasus I tipini lietuviska); zodziu, labai man nesmagu, kad Jums nepasiseke su situ tortu, ir kad nesugebejot sublizgeti su desertu per savo baliu; bet, kaip sakoma, visiems pasitaiko; sitas biskvitas gaunasi purus, minkstas, dregnas; pasiskaitykit, prasau, kitu autoritetingu blogeriu atsiliepimus (Astos is Sauletos virtuves, dar Indres is Gerimu ir patiekalu magijos, kt.); sitas tortas tikrai nera toks banalus ir sprangus, kaip kad Jus nupasakojot; as bandau apginti sita recepta, kad kitiems skaitytojams nepraeitu upas ji isbandyti;

IngaVasaris 24 2016, 01:50 PM Na galbut tik man nenusiseke su tuo biskvitu... Bet kaip matosi nuotraukose, Astai is Sauletos Virtuves ne ka daugiau buvo pasiseke...Apatinis biskvito sluoksnis pasidaro suspaustas ir sulipes ir tai tikrai nesuteikia nei estetinio vaizdo, nei skonio. Nezinau, kodel Asta dave 10 balu siam tortui, bet tikriausiai skoniui draugu nera :) Siaip ar taip, kiekvienas gali ir turi pabandyti pats ir nuspresti - as tikrai nepersu savo nuomones...

Atsakyti į komentarą

MarinaVasaris 14 2016, 07:13 AM Noriu padėkoti už nuostabaus torto receptą. Jis tikrai tobulas... Kremą dariau su žemės riešutų sviestu, rezultatas tikrai pranoko lūkesčius:) Būtinai kepsiu dar kartą, tik jau su tuo išgirtuoju Biscoff sviestu. Dar kartą ačiū!
AusraVasaris 14 2016, 11:38 PM Marina, tai Jums aciu, kad isbandet recepta; man labai smagu, kad tortas patiko; ir uz pakomentavima dekui;

Atsakyti į komentarą

IlonaSausis 17 2016, 11:28 AM Labas vakaras, kepiau vakar si torta, gavosi labai skanus,Tik nesijuto Biskoff skonio visiskai,sokoladas vyravo. Gal reikia sokolado maziau deti? Ir mano kremas gavosi labai tamsus, tuo tarpu jusu aptepimas daug sviesesnis. Kur cia suo pakastas ? :)
AusraSausis 17 2016, 10:05 PM Ilona, didelis aciu, kad isbandet recepta; smagu, kad patiko; o del kremo - as visada naudoju pieniska Lindt sokolada, ir dedu viso tiek, kiek parasyta; gal Jus kremui naudojot tamsu/kartuji sokolada? tie paprastai buna ryskesnio skonio;

IlonaSausis 26 2016, 11:21 AM Na as taippat naudojau Lindt sokolada, tik gal tamsaus buvo siektiek daugiau nei pienisko. Kita karta bandysiu daugiaupienisko ideti .Aciu :)

Atsakyti į komentarą

SilvijaSausis 9 2016, 09:24 AM O jau nuotrauku grozis!!!! Torta "isirasau" i sarasiuka- butinai kepsiu. ( Aušra, vis zadejau paklaust. Pries keleta metu zurnale "Virtuve" buvo tavo receptas- sokoladinis pyragas su ruesytu sviestu. Jis buvo turbut megstamiausias musu sokoladinis kepinys EVER!:) kol neseniai suzinojau, kad tam, kam paskolinau zurnala- jo neissaugojo:( gal yra kazkur dar tas receptas online? Buciau labai dekinga! )
AusraSausis 17 2016, 10:01 PM Silvija, dekui uz visus komplimentus; be galo malonu; o del sokoladainio - tai Dorie Greenspan receptas; ir jis zinoma yra internetuose; aciu, kad skaitote, ir uz visus siltus zodzius: http://www.epicurious.com/recipes/food/views/peanut-butter-and-fudge-brownies-with-salted-peanuts-236893

Atsakyti į komentarą

SandraSausis 6 2016, 03:38 PM Sveiki, si torta atradau Jusu tinklarastyje ir keleta metu jis yra mano ir draugu mylimiausias. Neperseniauiai sigyjau taksu veisles suniuka (sokoladini su irudziu) tai nuo siol si torta vadiname Broniaus vardu :D Biscoff i Lietuva siunciuosi is UK, paskutini karta dalis uzsakymo atkeliavo Crunch versija, bet kas gamino su juo liko taip pat nenusivyle. Dekui uz si recepta!
AusraSausis 6 2016, 03:50 PM Sandra, linkejimai Broniui! man labai smagu girdeti, kad receptas naudojamas, tortai kepami, ir kad blogas skaitomas; ACIU!! ir uz pakomentavima dekui; o del Biskoff atsisiuntimo pastu - as tikriausiai irgi taip daryciau, jeigu parduotuvese nebutu;

SandraSausis 6 2016, 04:41 PM Nesiunciu paprastu pastu, butu pernelyg brangu. Perku is tesco, sainsbury, waitrose ar kitu prekybos centru (priklausomai nuo to kur akcija buna) sau ir draugems (t.y. didesniais kiekiais) ir siunciuosi per pirkanglijoje.lt.

Atsakyti į komentarą
my facbook page contact rss feed


food gawker - my galleryskoniu blogs

ETIKETĖS

abrikosai (7)
aguonos (16)
agurkai (14)
alus (5)
alyvuogės (4)
ananasai (10)
antiena (1)
apelsinai (37)
arbata (21)
arbūzai (3)
artišokai (1)
avietės (52)
avokadai (9)
baklažanai (7)
bananai (30)
bandelės (42)
blynai (40)
braškės (56)
Brie (2)
burokėliai (18)
bulvės (47)
citrinos (59)
cukinijos (10)
čederio sūris (21)
česnakai (6)
datulės (9)
dešrelės (9)
duona (54)
ėriena (5)
figos (9)
gervuogės (6)
gimtadieniai (38)
granatai (9)
grikiai (6)
grybai (19)
Halloween (21)
imbieras (27)
jautiena (40)
jogurtas (11)
Joninės (7)
jūros gėrybės (45)
Kalėdos (77)
karamelė (30)
kava (10)
keksai (45)
keksiukai (47)
kiauliena (36)
kiaušiniai (41)
knygos (45)
kokosai (36)
kopūstai (33)
Kovo 11-oji (11)
košės (8)
kriaušės (17)
kukurūzai (15)
ledai (52)
levandos (5)
Liepos 4-oji (12)
majonezas (8)
makaronai (51)
mangai (8)
maskarponė (28)
medus (29)
mėlynės (49)
mėtos (26)
moliūgai (52)
mocarela (17)
morkos (39)
Motinos diena (9)
Naujieji Metai (18)
nektarinai (6)
obuoliai (68)
ožkų sūris (13)
Padėkos diena (23)
paprikos (29)
paukštiena (44)
persikai (15)
pica (10)
pienas (4)
pomidorai (47)
pupelės (16)
pyragai (197)
pyragaičiai (41)
rabarbarai (27)
razinos (7)
ridikėliai (7)
riešutai (146)
rikota (38)
romas (14)
ropės (1)
ryžiai (22)
saldainiai (24)
salierai (8)
salotos (65)
sausainiai (100)
slyvos (13)
smidrai (13)
spanguolės (19)
sriubos (23)
sumuštiniai (38)
svarainiai (1)
svogūnai (26)
šokoladas (158)
špinatai (7)
Tėvo diena (3)
tortai (97)
uogienė (19)
uogos (115)
Užgavėnės (15)
vaisiai (133)
Valentino diena (19)
varškė (10)
Vasario 16-oji (7)
Velykos (31)
veršiena (1)
virtiniai (6)
viskis (20)
vynuogės (4)
vyšnios (24)
žaliosios citrinos (19)
žirneliai (24)
žuvis (51)