Konkurso rezultatai

Lapkritis 15, 2016 m Desertai,
Komentarai (7)

 

 

Tai va, kaip ir žadėjau, Advento sausainių konkursas pasibaigė. Sausainiai iškepti, išragauti, komisija paskelbė nugalėtoją, ir konkurso prizas, šis minkštutis ir raštuotas mano rankų darbo Advento kalendorius jau keliauja pas konkurso nugalėtoją.

Konkursui buvo iš viso pristatyta 18 receptų. Iš pradžių viskas vyko gana lėtai. Asta ir Liz atsiuntė po receptą į mano feisbuką, ir po to viskas nurimo. Receptai kapsėjo po vieną, kartais po du, bet tik kas antrą dieną. Arba dar rečiau. Maniau, kad viso labo susirinks tik kokie 6-7 receptai, ir tiek. Todėl siuntėjoms aš iškart pradėjau žadėti, kad visus atsiųstus receptus aš būtinai išbandysiu. Bet per paskutines porą konkurso dienų receptai ėmė plaukte plaukti. Kai jų priplaukė visas 18, supratau, kad tiek sausainių aš tiesiog fiziškai nepajėgsiu iškepti, ir jų mano namuose niekas fiziškai nesugebės suvalgyti. Todėl teko išsirinkti tik kelis, kad suspėčiau iškepti, ir kad šeima pajėgtų juos suvartoti.

Aš iškart noriu atsiprašyti visų tų skaitytojų, kurių receptai nepateko į mano išsirinktąjį šešetuką. Tai tikrai nereiškia, kad Jūsų receptas man pasirodė neįdomus ar nevertas dėmesio. Visi iki vieno receptai buvo atidžiai perskaityti, ir visi iki vieno buvo įdomūs ir verti. Visi. Tik, kaip aukščiau paminėjau, visų iškepti negalėjau, todėl išsirinkau tuos, kurie tarpusavyje buvo mažiausiai pasikartojantys, kuriems aš turėjau (arba galėjau nesunkiai įsigyti) visus reikiamus ingredientus, ir kurie labiausiai skyrėsi nuo visų mano anksčiau keptų ir šiame tinklapyje publikuotų sausainiukų.

Aš nuoširdžiausiai dėkoju visoms damoms, sudalyvusioms mano kukliame konkurse. Ačiū Jums, brangiosios, kad skaitot mano blogą ir kad susidomėjot šia mano iniciatyva. Ačiū už receptus, už žinutes, už pasakojimus ir istorijas, ir už nuotraukas. Ir už komplimentus mano rankdarbiui.

 

Dėkoju:

Jurgai Skomskytei – už marmurinius sausainius;

Kristinai Sakalavičiūtei – už šokoladinius sausainius su perliniu cukrumi;

Skaistei Krakauskaitei – už kokosainius, už Oreo ir už briedžiukus

Ingai K. – už graikiškus sausainius Melomakarona

Liz Norton – už šokoladinius anyžinius sausainius su Sambuka

Astai Eigelytei – už sausainius Svajonės

Kristinai Kaminskienei – už aštrius šokoladinius sausainius su paprika

Ritai Ritutei – už sausainius Peliukus

Gerdai Pilipaitytei – už morenginius sausainius su riešutais

Žanetai Šimkūnaitiei – už šokoladinius sausainius visoms progoms

Jurgai Norkutei – už Beatos Nicholson sausainius Kalėdų seneliui

Jūratei Naujalytei – už šokoladinius sausainius, už bulvytes ir už stolenus

Vaidai Vaškienei – už Linzer sausainius su uogiene

Renatai Maziliauskienei – už kalėdinius sausainius su chia sėklomis, kokosais, avižiniais dribsniais ir migdolais

 

Iš viso šito grožio aš išsirinkau šešis receptus.

Tie šeši, kepimo tvarka:

  1. Liz Norton šokoladiniai suskylinėję sausainiai su Sambuka. Labai labai geri. Minkštučiai, nei kiek ne per sausi, stipriai šokoladiniai ir labai stipriai anyžiniai. Su juoda kava šie sausainiai susidainuoja kaip niekas kitas. Rekomenduoju nuoširdžiausiai. Lėkit pirk sambukos ir kepkit juos tuojau pat.
  2. Ingos K. graikiški sausainiukai Melomakarona. O Dievai! Kvapnūs, sirupiniai, su visais gardžiaisiais kalėdiniais prieskoniais, su medumi ir su graikiškais riešutais. Šie sausainiai tiesiog rėkte rėkia “KALĖDOS!”
  3. Vaidos Vaškienės Linzer sausainiukai su uogiene. Labai geri. Paprastučiai bet tikrai neprasti. Labai gera tekstūra. Sausainiai trapūs ir minkštučiai, bet nebirūs, stabilūs, švelnaus pažįstamo skonio. Tikrai geri. Ir, kas be ko, super kalėdiniai.
  4. Kristinos Sakalavičiūtės šokoladiniai sausainiai su perliniu cukrumi. Stipriai šokoladiniai. Išvaizda šiek tiek primena biscotti, bet tai visai ne biscotti. Sausainiai trapūs išorėje, bet vidurys minkštutis, ir dar tas perlinio cukraus traškesys. Ir atrodo jie šimtas balų.
  5. Skaistės Krakauskaitės kokosainiai, iš Neringos blogo. Be žodžių! Šimtą kartų geresni už mano kadaise keptus kokosinius macaroons. Jie nuo šiol bus kepami reguliariai, visoms įmanomoms progoms, nes geriau tiesiog nebūna. Minkštučiai, sultingi, tirpstantys burnoje. Saldi kokosinė palaima.
  6. Gerdos Pilipaitytės morenginiai sausainiai su riešutais. Lengvi kaip pūkas riešutiniai orinukai. Visiems ragavusiems baisiai patiko; tikrai kepsiu dar ne kartą, tik gal kitą kartą nedėsiu avižinių dribsnių; tik baltymai, cukrus ir riešutai. Daugiau nieko iki pilnos laimės ir nereikia.

Sausainių ragavimui buvo surinkta labai kompetetinga keturių asmenų degustacinė komisija. Išragauti ir išgirti buvo visi šeši, bet nugalėtojas visgi buvo išrinktas. Vienbalsiai.

Advento kalendorius atitenka Skaistei, už tuos nepakartojamus kokosainius!

Sveikinu Skaistę, o visoms kitoms ponioms ir panelėms dar kartelį nuoširdžiausiai dėkoju už sudalyvavimą. Jūsų visų receptai išsaugoti ir prie progos bus išbandyti netolimoje ateityje.

AČIŪ!

Aušra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šokoladiniai sausainiai su sambuka

Recepto šaltinis: Liz Norton

 

1 ¼ stiklinės* miltų

1 šaukštas kepimo miltelių

½ šaukštelio druskos

350 g tamsaus šokolado, susmulkinto

55 g sviesto, kambario temperatūros

2 kiaušiniai

½ stiklinės graikiškų riešutų, stambiai sukapotų

½ stiklinės sambukos

2 šaukštai cukraus

1 stiklinė cukraus pudros

*1 stiklinė = 236 ml

Į dubenį kartu persijoti miltus, kepimo miltelius ir druską. Į karščiui atsparų dubenį sudėti šokoladą ir sviestą; dubenį uždėti ant garų ir maišyti, kol šokoladas ir sviestas ištirps. Kitame dubenyje išplakti kiaušinius, riešutus, sambuką ir cukrų. Suberti miltų mišinį, sudėti ištirpintą šokoladą ir gerai išmaišyti. Dubenį su tešla uždengti ir dėti porai valandų į šaldytuvą, kad sustingtų.

Orkaitę įkaitinti iki 175oC. Dvi plačias kepimo skardas ištiesti sviestiniu popieriumi.

Į gilią lėkštę persijoti cukraus pudrą. Iš sustingusios tešlos kočioti rutuliukus, juos apvolioti cukraus pudroje ir dėti ant paruoštos skardos, tarp sausainių paliekant maždaug 5 cm tarpus. Skardas su sausainiais pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti maždaug 10-12 minučių, kol sausainių viršus apdžius ir sutrūkinės. Traukti iš orkaitės. Palikti, kad pilnai atvėstų. Laiktyi kambario temperatūroje sandariai uždarytame inde.

 

 

Melomakarona

Recepto šaltinis: Inga K.

 

Sirupas:

350 g cukraus

250 g vandens

1 cinamono lazdelės

½ citrinos sultys

50 g medaus

Vidutinio dydžio puode ant vidutinio stiprumo ugnies kaitinti cukrų, vandenį ir cinamono lazdelę. Kai užvirs, virti 3 minutes; supilti citrinos sultis ir virti dar 1 minutę. Nukelti nuo ugnies, supilti medų. Palikti, kad pilnai atvėstų.

 

Sausainiai:

150 g bekvapio aliejaus (kukurūzų, saulėgrąžų, rapsų, sojų)

50 g cukraus

30 g brendžio

1 apelsino sultys

1 apelsino žievelė, smulkiai sutarkuota

230 g miltų

100 g manų kruopų

¼ šaukštelio maltų gvazdikėlių

¼ šaukštelio tarkuoto muškato

½ šaukštelio malto cinamono

1 šaukštas kepimo miltelių

Medaus, apšlakstymui

Graikinių riešutų, smulkiai sukapotų, užbarstymui

Orkaitę įkaitinti iki 190°C. Dvi plačias kepimo skardas ištiesti sviestiniu popieriumi.

Dubenyje sumaišyti aliejų, cukrų, brendį, apelsinų sultis ir apelsino žievelę.

Į kitą dubenį kartu persijoti miltus, manų kruopas, maltus gvazdikėlius, muskato riešutą, cinamoną ir kepimo miltelius. Sausus ingredientus superti į dubenį su aliejaus mišiniu ir gerai išmaišyti, kol nebeliks sausų miltų ruožų. Nepermaišyti. Delnais suformuokite pailgus sausainius, šakute lengvai įspauskite jų viršų ir dėti ant paruoštos skardos. Skardas su sausainiais pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti kol gražiai paruduos, maždaug 25 minutes. Traukti iš orkaitės. Karštus sausainius tuojau pat panardinti į sirupą 30-čiai sekundžių. Traukti iš sirupo ir dėti ant grotelių, kad nuvarvėtų.

Prieš nešant į stalą sausainius apšlakstyti medumi ir pabarstyti graikiniais riešutais.

 

 

Chokladsnittar

Šokoladiniai sausainiai su perliniu cukrumi

Recepto šaltinis: Kristina Sakalavičiūtė

 

200 g sviesto, kambario temperatūros

1 stiklinė* cukraus

1 kiaušinis

1½ šaukštelio vanilės esencijos

2 stiklinės miltų

¼ stiklinės kakavos miltelių

1 šaukštelis kepimo miltelių

½ šaukštelio druskos

Kiaušinio plakinio, aptepimui

Perlinio cukraus, užbarstymui

*1 stiklinė = 236 ml

Elektriniu plakikliu išsukti sviestą ir cukrų. Įmušti kiaušinį, supilti vanilės esenciją ir gerai išmaišyti. Tiesiai į dubenį su išsuktu sviestu persijoti miltus, kakavą, kepimo miltelius ir druską. Išmaišyti kol susiformuos vientisa tešla. Iš tešlos suformuoti volelį, įsukti į maistinę plėvelę ir dėti į šaldytuvą, kad sustingtų, maždau 30-45 minutėms.

Orkaitę įkaitinti iki 175oC. Dvi plačias kepimo skardas iškloti sviestiniu popieriumi.

Sustingusią tešlą traukti iš šaldytuvo, padalinti į 4 lygias dalis. Kiekvieną dalį iškočioti į pailgą 1 cm storio ir maždaug 5-8 cm pločio volelį. Tešlos volelius dėti ant paruoštų skardų, tešlos paviršių patepti kiaušinio plakiniu, užbarstyti perliniu cukrumi ir pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti maždaug 10-12 minučių, kol sausainių paviršius apdžius. Traukti iš orkaitės. Palaukti 5-8 minutes, tešlos kepalėlius atsargiai perkelti ant pjaustymo lentos, supjaustyti 2-3 cm pločio riekelėmis ir palikti, kad pilnai atvėstų. Sausainius laikyti kambario temperatūroje sandariai uždarytame inde.

 

 

Kokosiniai sausainiai

Recepto šaltinis: Skaistė Krakauskaitė

 

2 kiaušiniai, baltymai atskirti nuo trynių

120 g cukraus pudros

200 g kokoso drožlių

1 šaukštas miltų

¼ šaukštelio kokosų esencijos

 

Orkaitę įkaitinti 160oC. Kepimo skardą iškloti sviestiniu popieriumi.

Elektriniu plakikliu išplakti kiaušinių baltymus kol išputos. Nenustojant plakti pamažu berti cukrų ir plakti toliau kol baltymai tpas standūs ir blizgantys. Suberti kokosų drožles, miltus, sudėti kiaušinių trynius, kokosų esenciją ir viską gerai išmaišyti. Ant paruoštos skardos ledų kaušeliu arba šaukštu formuoti apvalius sausainius. Pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti 10-15 minučių, kol sausainiai sukpes ir įgaus auksinę spalvą. Traukti iš orkaitės, palikti skardoje, kol atvės. Atvėsusius sausainius perdėti į sandariai užsidarantį indą. Laikyti kambario temperatūroje.

 

 

Morenginiai sausainiai su riešutais

Recepto šaltinis: Gerda Pilipaitytė

 

3 kiaušinių baltymai

200 g cukraus

Žiupsnelis druskos

Žiupsnelis vyno akmens miltelių

1 šaukštelis vanilės esencijos

150 g riešutų mišinio (graikiniai, pistacijos, lazdyno, migdolai, kt.)

150 g avižinių dribsnių

50 g šokolado, smulkiai sukapoto

Orkaitę įkaitinti iki 175°C. Plačią kepimo skardą iškloti sviestiniu popieriumi. 

Elektriniu plakikliu plakti baltymus, druską ir vyno miltelius, kol išputos. Nenustojant plakti pamažu berti cukrų ir plakti kol baltymai taps standūs ir blizgantys. Į baltymų masę suberti riešutus, avižinius dribsnius ir šokoladą, supilti vanilės esenciją ir atsargiai išmaišyti.

Ant paruoštos kepimo skardos šaukštu formuoti apvalius sausainius, tarp sausainių paliekant 5 cm tarpus. Šaukštu išlyginti sausainių viršų. Skardą pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti 10-15 minučių, kol sausainių viršus pilnai išdžius ir sausainiai lengvai nusiims nuo popieriaus. Traukti iš orkaitės. Palikti, kol pilnai atvės. Sausainius sudėti į sandariai užsidarantį indą. Laikyti kambario temperatūroje.

 

 

Linzer sausainiai

Recepto šaltinis: Vaida Vaškienė

 

2 stiklinės* miltų

2/3 stiklinės maltų migdolų arba migdolų miltų

¼ šaukštelio cinamono

½ šaukštelio druskos

225 g sviesto

2/3 stiklinės cukraus

1 kiaušinis

1 šaukštelis vanilės esencijos

½ stiklinės mėgstamos uogienės

Cukros pudros, papuošimui

*1 stiklinė = 236 ml

Sviestą ir cukrų išsukti iki purumo. Sudėti kiaušinį, supilti vanilės esenciją ir gerai išmaišyti. Tiesiai į dubenį su sviesto mišiniu kartu persijoti miltus, migdolus, cinamoną ir druską. Išmaišyti, kol susiformuos tešla. Tešlą įsukti į maistinę plėvelę ir dėti į šaldytuvą 2 valandoms.

Orkaitę įkaitinti iki 175oC. Dvi plačias kepimo skardas iškloti sviestiniu popieriumi.

Ant sauso pamiltuoto paviršiaus iškočioti atšalusią tešlą į maždaug 3 mm storio. Iš tešlos sausainių formelėmis išspausti sausainius, juos dėti ant paruoštos skardos, tapr sausainių paliekant poros centimetrų tarpus.

Skardas su sausainiais pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti maždaug 10-12 minučių, kol sausainių krašteliai lengvai paruduos. Traukti iš orkaitės. Sausainius atvėsinti skardose, pertepti uogiene, sudėti į sandariai užsidarantį indą. Laikyti kambario temperatūroje.

 

 

 

 

 

Chocolate Sambuca Crinkle Cookies

Recipe source: Liz Norton

 

1 ¼ cups flour

1 tablespoon baking powder

½ teaspoon salt

12 oz dark chocolate, chopped

4 tablespoons butter

2 eggs

½ cup walnuts, coarsely chopped

½ cup Sambuca

2 tablespoons sugar

1 cup powdered sugar

Sift together flour, baking powder, and salt. Melt chocolate with butter in a heatprof bowl set over a pot of simmering water, stirring until smooth. In another bowl lightly whisk together eggs, walnuts, Sambuca, and sugar. Stir in flour mixture and chocolate. Chill, covered, until firm, about 2 hours.

Preheat oven to 350°F. Line two baking sheets with parchment.

Sift powdered sugar onto a plate. Roll heaping tablespoons of dough into balls and roll balls, as formed, in powdered sugar to generously coat. Arrange balls 2 inches apart on prepared baking sheets. Bake until cookies are puffed and cracked, approximately 10-12 minutes. Remove from oven. Let cool on a baking sheets. Store at room temperature in an airtight container.

 

 

Melomakarona

Recipe source: Inga K.

 

Syrup:

350 g sugar

250 g water

1 cinnamon stick

Juice of ½ lemon

50 g honey

Combine all ingredients except lemon juice in a medium saucepan. Heat on medium heat until begins to boil. Reduce heat and cook for 3 minutes. Add lemon juice. Cook for 1 more minute. Remove form heat, add honey, stir well and set aside to cool.

 

Cookies:

150 g vegetable oil (cannola, corn, soy)

50 g sugar

30 g brandy

Juice of 1 orange

Zest of 1 orange

230 g flour

100 g semolina

¼ teapsoon ground cloves

¼ teapsoon ground nutmeg

½ teaspoon ground cinnamon

1 teaspoon baking powder

Honey, for drizzle

Chopped walnuts, for sprinkling

Heat oven to 375oF. Line two baking sheets with parchment.

In a medium bowl whisk together oil, sugar, brandy, orange juice and orange zest.

In another bowl sift together flour, semolina, spices and baking powder. Add dry ingredients to oil mixture. Mix until no streaks of dry flour remain. Do not overmix. With your hands shape oval cookies and place them onto prepared baking sheet. Press tops lightly with fork. Place baking sheets into preheated oven. Bake for approximately 25 minutes until cookies are golden brown. Remove from oven. Submerge hot cookies into honey syrup for 30-60 seconds. Lift cookies out of the syryp and place the on cooling rack. Drizle cookies with honey, sprinkle with walnuts. Serve right away or store at room temperature in an airtight container.

 

 

Chokladsnittar

Chocolate cookies with pearl sugar

Recipe source: Kristina Sakalavičiūtė

 

200 g butter, at room temperature

1 cup sugar

1 egg

1½ teaspoon vanilla extract

2 cups sugar

¼ cup cocoa powder

1 teaspoon baking powder

½ teaspoon salt

Egg wash, for brushing

Pearl sugar, for sprinkling

Cream butter and sugar. Add egg and vanilla, beat until incorporrated. Into the bowl with butter mixture sift together flour, cocoa, baking powder and salt. Mix until uniform dogh forms. Transfer dough onto dry surface, shape into a log, wrap in plastic wrap and refrigerate until firm, at least 30 minutes.

Preheat oven to 350oF. Line two baking sheets with parchment.

Take out chilled dough from refrigerator, divide into 4 equal pieces. Roll each piece into a flat oval, ½ inch think and about 2-3 inches wide. Transfer dough ovals onto prepared baking sheets. Brush tops with egg wash, sprinkle with pearl sugar and place into preheated oven. Bake for 10-12 minutes, until cookies are set and tops are dry to the touch. Remove from the oven, let rest on the baking sheets for 5-8 minutes. Transfer ovals to a cutting board, slice into 1inch-thick slices. Let cool completely. Transfer to an airtight container. Store at room temperature.

 

 

Coconut Macaroons

Recipe source: Skaistė Krakauskaitė

 

2 eggs, separated

120 g powdered sugar

200 g shredded coconut

1 tablespoon flour

¼ teaspoon coconut extract

Preheat oven to 325oF. Line baking sheet with parchment.

Using electric mixer whisk egg whites until foamy. Gradually add powdered sugar and continue to wisk until stiff and glossy. Add coconut, flour, egg yolks and coconut extract. Mix well. Using small ice cream scoop or two spoons scoop batter in round mounds onto prepared baking sheet. Place into preheated oven. Bake fo 10-15 minutes until cookies are golden brown. Remove from oven. Let cool to room teperature. Transfer to an airtight container. Store at room temperature.

 

 

Meringue & Nuts Cookies

Recipe source: Gerda Pilipaitytė

 

3 egg whites

200 g sugar

Pinch salt

Pinch cream of tartar

1 teaspoon vanilla extract

150 g mixed nuts (almonds, walnuts, pistachios, hazelnuts, etc.)

150 g rolled oats

50 g dark chocolate, chopped (or miniature chocolate chips)

Preheat oven to 350oF. Line baking sheet with parchment.

Whisk egg whites, salt and cream of tartar until foamy. Gradually add sugar and continue to whisk until stiff and glossy. Add nuts, chocolate chips, rolled oats and vanilla. Mix gently until well incorporrated. Scoop mounds of meringue mixture with the spoon onto prepared baking sheet, flatten the tops. Place into preheated oven. Bake for 10-15 minutes until tops are completely dry and cookies easily release from parchment. Remove from oven. Let cool completely. Transfer cookies into airtight container. Store at room temperature.

 

 

Linzer cookies

Recipe source: Vaida Vaškienė

 

2 cups flour

2/3 cups ground almonds or almond flour

¼ teaspoon cinnamon

½ teaspoon salt

1 cup (2 sticks) butter, at room temperature

2/3 cups sugar

1 egg

1 teaspoon vanilla extract

½ cup favorite jam

Powdered sugar, for finishing

Cream butter and sugar. Add egg and vanilla, mix well to combine. Into the bowl with butter mixture sift together flour, ground almonds, cinnamon and salt. Mix until dough forms. Wrap dough into plastic wrap and refrigerate for 2 hours.

Preheat oven to 350oF. Line two baking sheets with parchment.

On a dry lightly floured surface roll out chilled dough into ¼ inch thickenss. Cut out desired shapes using cookie cutters. Place cookies onto prepared baking sheets, leaving approximately 1 inch between the cookies. Bake in preheated oven for approximately 10-12 minutes, until the edges of the cookies begin to turn light brown. Remove from the oven. Let cool on the baking sheets. Spread jam on half of the cookies, top with other cookies, to form cookie sandwiches. Store in an airtight container at room temperature.

 Palikite komentarą

Jūsų vardas *  Jūsų el * (nebus skelbiamas)
          Prisiminti mane
Jūsų komentaras  *    

CAPTCHA Image   Reload Image
Įveskite kodą *:
KristinaGruodis 2 2016, 04:24 PM Sveiki, Geruliai priziniai kokosainiai :) Ką tik paragavau :) Naktinėju su jais,nes ryt keliaus sūnus su jais į pirmąsias savo plaukimo varžybas ir tik dedant į skardą galvoju o geras, taigi čia čempionai sausainiai, tai gal koks ženklas čia... :):) Ačiū, Aušra, kad esat čia interneto platybėse.
AusraGruodis 3 2016, 10:19 AM Kristina, tai Jums aciu, kad skaitote, bandot receptus, ir uz visus siltus zodzius! sekmes plaukikui!

Atsakyti į komentarą

Jūratė N.Lapkritis 18 2016, 09:23 AM Aciu uz konkursa, Ausra ir, sveikinu nugaletoja! Panasus kokosiniai jau kepami musu namuose, o dabar planuoju isbandyti Kristinos sausainius su perliniu cukrumi, jau buvau juos nuziurejusi jos puslapyje.
AusraLapkritis 18 2016, 10:42 AM Jurate, tai Jums dekui, uz sudalyvavima; o tie Kristinos sausainiukai yra be galo geri; butinai iskepkit; tikrai neprasausit;

Atsakyti į komentarą

KristinaLapkritis 17 2016, 01:29 PM Aušra, labai džiaugiuosi, kad išmėginai sausainius, ačiū už gražų atsiliepimą! Smagu buvo sudalyvauti, pažadu išmėginti kitų dalyvių receptus, o nugalėtoją sveikinu iš visos širdies!
AusraLapkritis 17 2016, 03:09 PM Kristina, tai tau aciu, uz sudalyvavima ir uz super saunu recepta;

Atsakyti į komentarą

GerdaLapkritis 16 2016, 09:58 AM Arrrggghhh, jau esu girdėjus, kad be avižinių dribsnių geriau ir vistiek juos įkišau... Oh well. Didžiulis ačiū už recepto išbandymą!!!!
AusraLapkritis 17 2016, 03:09 PM Gerda, ir su dribsniais buvo labai skanu! aciu uz sudalyvavima; Jusu receptas yra jega!

Atsakyti į komentarą

JurgaLapkritis 15 2016, 04:03 PM Sveikinimai nugalėtojai, o Aušrai už kulinarinę kantrybę! Smagu buvo sudalyvaut:)
AusraLapkritis 15 2016, 04:15 PM Jurga, man irgi buvo labai smagu! aciu uz sudalyvavima!

Atsakyti į komentarą

RitaLapkritis 15 2016, 01:58 PM Labai sveikinu nugalėtoją!!! Būtinai išbandysiu sausaunukus
AusraLapkritis 15 2016, 02:04 PM Rita, o Jums didelis aciu uz sudalyvavima!!

Atsakyti į komentarą

SkaistėLapkritis 15 2016, 01:51 PM Labai labai ačiūūūū!!!
AusraLapkritis 15 2016, 01:56 PM Skaiste, tai Jums didziausias aciu - uz sudalyvavima ir uz cempionini recepta!

Atsakyti į komentarąmy facbook page contact rss feed


food gawker - my galleryskoniu blogs

ETIKETĖS

abrikosai (7)
aguonos (16)
agurkai (14)
alus (5)
alyvuogės (4)
ananasai (12)
antiena (1)
apelsinai (37)
arbata (21)
arbūzai (3)
artišokai (1)
avietės (52)
avokadai (9)
baklažanai (7)
bananai (31)
bandelės (42)
blynai (40)
braškės (57)
Brie (2)
burokėliai (18)
bulvės (47)
citrinos (59)
cukinijos (10)
čederio sūris (21)
česnakai (6)
datulės (9)
dešrelės (9)
duona (54)
ėriena (5)
figos (9)
gervuogės (7)
gimtadieniai (38)
granatai (9)
grikiai (6)
grybai (19)
Halloween (22)
imbieras (27)
jautiena (40)
jogurtas (12)
Joninės (7)
jūros gėrybės (45)
Kalėdos (78)
karamelė (30)
kava (10)
keksai (45)
keksiukai (47)
kiauliena (37)
kiaušiniai (41)
knygos (45)
kokosai (36)
kopūstai (33)
Kovo 11-oji (11)
košės (8)
kriaušės (17)
kukurūzai (15)
ledai (53)
levandos (6)
Liepos 4-oji (12)
majonezas (8)
makaronai (51)
mangai (8)
maskarponė (28)
medus (30)
mėlynės (49)
mėtos (26)
moliūgai (53)
mocarela (17)
morkos (40)
Motinos diena (9)
Naujieji Metai (18)
nektarinai (6)
obuoliai (70)
ožkų sūris (13)
Padėkos diena (23)
paprikos (29)
paukštiena (44)
persikai (15)
pica (10)
pienas (4)
pomidorai (47)
pupelės (16)
pyragai (200)
pyragaičiai (41)
rabarbarai (28)
razinos (7)
ridikėliai (7)
riešutai (146)
rikota (38)
romas (14)
ropės (1)
ryžiai (22)
saldainiai (27)
salierai (8)
salotos (65)
sausainiai (101)
slyvos (13)
smidrai (13)
spanguolės (19)
sriubos (23)
sumuštiniai (38)
svarainiai (1)
svogūnai (26)
šokoladas (160)
špinatai (7)
Tėvo diena (3)
tortai (100)
uogienė (19)
uogos (117)
Užgavėnės (15)
vaisiai (134)
Valentino diena (21)
varškė (11)
Vasario 16-oji (7)
Velykos (32)
veršiena (1)
virtiniai (6)
viskis (20)
vynuogės (4)
vyšnios (25)
žaliosios citrinos (19)
žirneliai (24)
žuvis (51)