Tiktok

sausis 25, 2021 m Užkandžiai,
Komentarai (1)

 

 

Mano vaikas kalba telefonu su savo sėbru. Draugelis Juliui aiškina, kad COVID susirgę žmonės pasidaro gėjais. Čia toks vienas iš naujai išrastų liekamųjų viruso poveikių; jis apie tai sužinojo pasižiūrėjęs tiktok video.

Julius draugeliui aiškina, kad tiktok yra nesąmonė, ir tas pasivertimas gėjais yra išmislas. Draugelis netiki, nes tiktok videos yra “legit”. Pokalbis ta tema vyksta maždaug valandą.

Mano pažintis su tiktok yra mažiau nei minimali.

Kažkada seniai mačiau internetuose cirkuliuojantį Shannon Payton video kai ji komplektavo mokyklinius vaikų pietų krepšelius, su White Claw ir kt.

Dar kažkas seniai atsiuntė video kur mama šoka virtuvėj. Juokinga – ne tas žodis;

Na ir naujausias tiktok trendas: tortilla wrap hacks. Pirmą kartą užmačiau Stephanie bloge, po to ir food52 papublikavo, ir Renata Ničajienė Sezoninėje Virtuvėje.

Aš, nusižiūrėjusi visokių įdomių variantų, priruošiau ingredientų, ir mes su vaikais kaip mat prisukom tokių tiktok wraps, keturiais būdais.

Recepto kaip po tokio net ir nėra. Viskas daugmaž savaime suprantama. Paprasta, greita, skanu. Be kita ko, tie wraps gaunasi gana stabilūs, juos galima laisviausiai čiupti į ranką ir be jokių ceremonijų, indų ar įrankių doroti. Sūris, arba suši ryžiai, arba riešutų sviestas viską gana stabliai suklijuoja, taip kad niekas niekur nekrinta, nebyra, ir tortilla nelūžinėja ar netrupa. Žodžiu, gaunas toks kompaktiškas paketėlis, dar geriau nei sumuštinis. Ir duonos nedaug. Tik, manau, svarbu įsukti tų sutvirtinančių ingredientų, nes antraip ties suktinukai gali ir nesilaikyti taip tvirtai.

Ir dar vienas pastebėjimas: tuos wraps visai nesunkiai galima supjaustyti mažesnėmis porcijomis, ir, kaip nebūtų keista, niekas nieku nebyrėjo ir nekrito. Bent jau mūsų išbandyti keturi variantai buvo susukti ir suvalgyti be jokio vargo ar terlionių.

Aš paprašiau vaikų išrinkti patį geriausią variantą, ir jie vienbalsiai pareiškė, kad visi keturi buvo super geri. Tai kadangi ingredientų prirūpinau pusę šaldytuvo, mes kitą dieną vėl prisukom tokių pačių, ir jei vėl visi tuojau pat išgaravao.

Trumpai tariant – liuks idėja!

Nežinau kaip ten yra so COVID ir gėjais, bet tiktok matyt nėra šimtaprocentinė nesąmonė. Bent jau tortilla wrap hack tikrai yra “legit”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Palikite komentarą

Jūsų vardas *
 Jūsų el * (nebus skelbiamas)

Prisiminti mane

Jūsų komentaras  *

CAPTCHA Image   Reload ImageĮveskite kodą *:Linasausis 25 2021, 08:10 PM Miriau is juoko, del covid ir geju.
Atsakyti į komentarą


my facbook page contact rss feed
food gawker - my galleryskoniu blogs

www.vaikaivanile.com - Visos teisės saugomos @2013-2021
Iliustracijos ir kaligrafija - Meredith C. Bullock / Hazel Wonderland
Svetainę administruoja TelNex, LLC.