Teminis gimtadienis

Rugpjūtis 07, 2014 m Desertai, Tortai,
Komentarai (6)

 

 

 

Šiemet Juliui nutariau suruošti teminį gimtadienį. Šiaip tai aš nesu didelė visokių teminių renginių mėgėja. Įvairiausiuose teminiuose renginiuose, kur viskas apgalvota ir dera, pradedant lėkštėmis ir popierinėmis servetėlėmis, baigiant jubiliato aprėdais ir svečiams skirtais lauknešėliais, man teko dalyvauti ne kartą, bet visas tas tematinis šventės apipavidalinimas man paprastai nepalikdavo gilaus įspūdžio. Atrodė, kad per daug vargo dėl nieko. Bet juk ne man tos šventės būdavo ruošiamos. Vaikams gal visi tie traukinukai, spiderman’ai ir Lego figūrėlės šventėje yra labai svarbu. Tik mano vaikams, deja, nelemta buvo apturėti nei vieno teminio gimtadienio; aš kažkaip stengdavausi išvengti bet kokių idėjinių suvaržymų ir gimtadienius savo vaikams ruošdavau laisvu stiliumi, be temos.

Tik šiemet Juliaus gimtadieniui norėjau padaryti kažką kitaip, nei įprastinis gimtadienio paminėjimas mūsų kieme. Taip jau susiklostė, kad jokie draugai į šventę ateiti negalėjo. Šventimas nusimatė tik mūsų šeimos ratelyje. Kad gimtadienis netaptų eiliniu pasisėdėjimu prie stalo, aš nutariau visą šventimą rengti parke, prie ežero; o kad būtų įdomiau, nutariau pasibuvimui suteikti teminį atspalvį; be priderintų servetėlių ir lėkštelių, bet visgi su aiškia tema. Maniau, kad tai bus smagu, nes nauja ir šiek tiek kitaip, negu įprastinis mūsų šeimos gimtadienių šventimas. Julius apie jokias temines detales nieko nežinojo, taip kad prie viso momento ypatingumo dar turėjo prisidėti ir netikėtumo faktorius. Trumpai tariant, nutariau tempti savo šeimą prie ežero, ten švesti gimtadienį žvejybos tema ir paslapčia tikėtis, kad visiems bus smagu.

Balius nusimatė antradienį vakare, po darbo, maždaug 18:00 val. Anksti iš ryto aš į mašiną sukroviau visas dekoracijas, į šaldiklį patupdžiau tortą ir išvažiavau į parką viską nufotkinti, kol saulė iš gerosios pusės, ir kol viskas ramu ir be trukdžių. Oras buvo pasakiškas. Aš be streso gražiai iškabinau visas žuvis, sparčiai viską nufotkinau, vėl staigiai viską sukroviau į bagažinę ir išvažiavau į darbą. Po pietų, maždaug apie 16:00 dangus ėmė niauktis. Per pusvalandį už lango taip sutemo, jog atrodė kaip vidurnaktį. Neperdedu. Per radiją visi kanalai ėmė transliuoti pavojaus signalus (extreme wheather conditions, seek shelter, stay off roads). Aš sėdėjau darbe, žiūrėjau į juodą, žaibuojantį dangų, į pliaupiantį lietų ir mąsčiau, kad mano teminis gimtadienis štai taip ėmė ir nuplaukė. Tikrai be reikalo aš užsiėmiau su visom tom žuvim.

Lietus vis lijo ir lijo, bet apie 17:30 debesys pamažu pradėjo skirstytis. Aš užmečiau akį į orų prognozę, o ten rašė, kad audra turėtų greitai praeiti. Pavojaus signalai per radiją irgi pasibaigė. Tad nutariau surizikuoti ir bandyti švęsti Juliaus gimtadienį, lietui lyjant.

Audra parke prilaužė medžių, nuvertė kelis lempų stulpus, vienas kelias buvo užpiltas, ir į parką mums teko važiuoti aplinkui. Parke visur telkšojo didžiulės balos, ant žemės buvo prikritę medžių šakų ir lapų. Mes įsikūrėme pavėsinėje po stogu. Kol aš iš mašinos sunešiau daiktus ir paruošiau visus apipavidalinimus, nustojo lyti. Mes buvom vieninteliai lankytojai visame parke. Tai buvo ypatingas momentas. Tyla ir ramybė. Parkas po audros. Tik mums vieniems. Buvo labai gražus vakaras.

Virš ežero susikaupęs tirštas rūkas į vakarą ėmė sklaidytis, ir dangus nušvito gražiausiomis saulėlydžio spalvomis, kokios būna tik po audros. Aš džiaugiausi, kad mes, nepaisant blogo oro, visgi nutarėme važiuoti į gamtą, o ne pasilikom sėdėti namuose. Vaikams buvo gera proga pailsėti nuo visų distancinių pultelių, ekranų ir sofos. Visiems kitiems grynas oras ir prasiblaškymas irgi buvo į naudą. Žodžiu, Juliaus gimtadienis pavyko.

Na o dėl temos – ji buvo tik tarp kitko; jos, tiesą pasakius, galėjo ir nebūti. Bet kadangi buvo ir žuvys, ir piñata, ir visa kita, tai liko kitoks prisiminimas, o prisiminimai, kaip žinia, yra pati svarbiausia gimtadienio dalis.

Ačiū, kad skaitėte.

Aušra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Momofuku Milk Bar tortas su šokolado lašeliais

Receptas iš Momofuku Milk Bar Cookbook

 

Kakaviniai trupiniai:

2/3 stiklinės* miltų

1 šaukštelis kukurūzų miltų

1/2 stiklinės cukraus

2/3 stiklinės kakavos miltelių

1 šaukštelis druskos

85 g sviesto, ištirpinto

 

*1 stiklinė = 236 ml

 

Orkaitę įkaitinti iki 175oC.

Elektriniu mikseriu sumaišyti miltus, krakmolą, cukrų, kakavą ir druską. Supilti tirpintą sviestą ir toliau maišyti, kol mišinys taps panašus į drėgną smėlį.

Trupinius paskleisti ant sviestiniu popieriumi ištiestos skardos, Kepti 20 minučių, retkarčiais pamaišant. Traukti iš orkaitės. Palikti, kad pilnai atvėstų. Paruoštus trupinius galima laikyti kambario temperatūroje sandariai uždarytame inde maždaug 1 – 2 savaites.

 

Pasiflorų kremas:

1/2 stiklinės pasiflorų tyrės

1/3 stiklinės cukraus

2 kiaušiniai

1/2 šaukštelio želatino miltelių

2 šaukštai šalto vandens

170 g šalto sviesto, supjaustyto gabalėlais

1/2 šaukštelio druskos

 

Vidutinio dydžio puode plakti pasiflorų tyrę ir cukrų, kol cukrus ištirps. Sudėti kiaušinius ir toliau plakti, kol masė taps vientisa. Padėti į šalį kol prireiks.

Į mažą arbatos puodelį arba stiklinę supilti vandenį, suberti želatiną ir palikti, kad išbrinktų, maždaug 3 – 5 minutes.

Pasiflorų masę užkaisti ant silnos ugnies ir kaitinti, pastoviai maišant, kol pradės kilti pirmieji burbuliukai. Nukelti nuo ugnies. Masę supilti į elektrinį maišytuvą. Sudėti išbrinkusį želatiną, sviestą, suberti druską ir sukti, kol masė taps vientisa. Kremą perpilti į sandariai užsidarantį indą, uždengti ir įdėti į šaldytuvą, kad gerai atšaltų, mažiausiai 30 minučių. Paruoštas kremas šaldytuve gali stovėti maždaug 1 savaitę.

 

Biskvitas su šokolado lašeliais:

113 g sviesto, kambario temperatūros

1 1/4 stiklinės cukraus

1/4 stiklinės šviesaus rudojo cukraus

3 kiaušiniai

1/2 stiklinės kefyro

1/3 stiklinės aliejaus (vynuogių sėklų, rapsų, kukurūzų)

1 šaukštas vanilės esencijos

1 1/2 stiklinės aukščiausios rūšies kvietinių miltų

1 šaukštelis kepimo miltelių

1/2 šaukštelio druskos

3/4 stiklinės miniatiūrinių šokolado lašelių

 

Orkaitę įkaitinti iki 175oC.

Stačiakampę 23 x 33 cm kepimo formą išpurkšti aliejumi ir ištiesti sviestiniu popieriumi.

Elektriniu mikseriu išsukti sviestą ir abiejų rūšių cukrų iki purumo, maždaug 2 – 3 minutes. Sudėti kiaušinius ir dar sukti 2 – 3 minutes.

Atskirame dubenyje arba ąsotėlyje išplakti kefyrą, aliejų ir vanilę. Sumažinti mikserio greitį. Į sviesto-cukraus masę plona srovele pilti kefyro mišinį. Supylus visą kefyro mišinį, padidinti mikserio greitį ir dar sukti maždaug 4 – 6 minutes, kol masė taps vientisa, beveik balta, o tūris padidės maždaug 2 kartus.

Į atskirą dubenį kartu persijoti miltus, kepimo miltelius ir druską. Sausų ingredientų mišinį suberti į tešlą ir išmaišyti, kol nebeliks sausų miltų ruožų. Nepermaišyti.

Tešlą sukrėsti į paruoštą formą, išlyginti paviršių. Ant viršaus užbarstyti šokoladinių lašelių. Kepti 30 – 35 minutes, kol biskvito paviršius taps sausas. Biskvitą traukti iš orkaitės, dėti ant grotelių ir palikti, kad pilnai atvėstų. Atvėsusį biskvitą galima naudoti tuojau pat, arba galima susukti į maistinę plėvelę ir dėti į šaldytuvą. Šaldytuve biskvitą galima laikyti maždaug 1 savaitę.

 

Kavos kremas:

113 g sviesto, kambario temperatūros

1/3 stiklinės cukraus pudros

1/4 stiklinės pieno

1 šaukštelis tirpios kavos miltelių

1/4 šaukštelio druskos

 

Elektriniu mikseriu išsukti sviestą ir cukraus pudrą iki purumo, maždaug 2 – 3 minutes.

Mažame arbatos puodelyje arba stiklinėje sumaišyti pieną, tirpią kavą ir druską.

Į išsuktą sviestą, neišjungus mikserio, po vieną šaukštą pilti kavos-pieno mišinį, kaskart gerai išsukant po kiekvieno pridėjimo. Jeigu sviesto masė, įpylus pieną, ims atsiskirdinėti, plakti toliau, ir kremas ilgainiui taps vientisas. Supylus visą pieno mišinį, kremą dar sukti maždaug 1 – 2 minutes, kol kremas taps purus ir blizgantis. Naudoti tuojau pat.

 

Torto konstravimas:

1 biskvitas su šokolado lašeliais

1/3 stiklinės pasiflorų tyrės

Pasiflorų kremas

½ kiekio kakavinių trupinių

Kavos kremas

1/4 stiklinės miniatiūrinių šokolado lašelių

15 cm skersmens konditerinis žiedas

2 acetatinės juostos, 7,5 cm pločio ir 50 cm ilgio

 

Biskvitą apversti ant lygaus paviršiaus. Nulupti sviestinį popierių.

Konditeriniu žiedu iš biskvito išpjauti 2 skritulius ir dvi skritulio puseles.

Konditerinį žiedą nuplauti, kruopščiai nusausinti ir padėti ant sviestiniu popieriumi ištiestos skardos arba ant apverstos apvalios kepimo formos. Į žiedo vidų įtiesti vieną acetatinę juostą, priglaudžiant ją prie žiedo sienelių.

Į žiedą įdėti dvi biskvitinio skritulio puseles, tarp jų paliekant tarpą. Tarp puselių esantį tarpą užpildyti biskvito likučių nuopjovomis, jas įspaudžiant pirštais, kad susiformuotų vientisas biskvito sluoksnis.

Konditerinį teptuką merkti į pasiflorų tyrę ir ja suvilgyti visą biskvitinio sluoksnio paviršių, sunaudojant ½ tyrės kiekio.

Ant biskvito paskirstyti pusę pasiflorų kremo, išlyginti į vientisą sluoksnį.

Ant kremo užbarstyti pusę kakavinių trupinių, juos paskirstyti į vientisą sluoksnį ir lengvai paspausti šaukštu arba pirštais.

Ant trupinių dėti 1/3 kavos kremo, išlyginti paviršių.

Tarp žiedo sienelių ir pirmos acetatinės juostos įkišti antrą acetatinę juostą, suformuojant aukštą cilindrą.

Ant kavos kremo dėti biskvito skritulį ir toliau sluoksniuoti tokiu pat būdu, kaip aprašyta aukščiau.

Ant kavos kremo sluoksnio dėti antrąjį biskvito skritulį, užtepti likusį kavos kremą, viršų užbarstyti šokolado lašeliais arba likusiais kakaviniais trupiniais.

Skardą su tortu dėti į šaldiklį. Šaldyti mažiausiai 12 valandų. Šaldiklyje tortą galima laikyti maždaug 2 savaites.

Likus mažiausiai 3 valandoms prieš tiekiant į stalą, tortą ištraukti iš šaldiklio, išimti iš konditerinio žiedo ir padėti ant lėkštės arba padėklo. Atsargiai nulupti acetatines juostas. Prieš tiekiant į stalą tortą atšildyti maždaug 1 valandą kambario temperatūroje, arba 3 valandas šaldytuve.

 

 

Momofuku Milk Bar Chocolate Chip Layer Cake

Recipe from Momofuku Milk Bar Cookbook

 

Chocolate Crumbs:

2/3 cup flour

1 teaspoon cornstarch

1/2 cup sugar

2/3 cup cocoa powder

1 teaspoon salt

6 tablespoons butter, melted

 

Preheat the oven to 350oF.

Combine flour, cornstarch, sugar, cocoa powder, and salt in the bowl of electric mixer. Mix on low speed until uniform.

Add melted butter and continue mixing on low speed until the mixture starts to come together in small clusters and clumps.

Spread the clusters on a parchment-lined sheet pan. Bake for 20 minutes, stirring occasionally. Remove from oven. Cool completely. Can be made 1 – 2 weeks in advance and stored in an airtight container.

 

Passionfruit Curd:

1/2 cup passionfruit puree

1/3 cup sugar

2 eggs

1/2 teaspoon powdered gelatin, unflavored

2 tablespoons cold water

3/4 cup (1 1/2 sticks) butter, cold

1/2 teaspoon salt

 

I a medium size saucepan whisk together passionfruit puree and sugar until the sugar dissolves. Add eggs and continue to whisk until mixture is uniform. Set aside.

Sprinkle gelatin evenly onto the surface of 2 tablespoons of cold water in a small cup. Set aside for 3 to 5 minutes until gelatin softens.

Heat the passionfruit mixture over low heat, whisking continuously, until first bubbles start rising to the surface. Remove from the stove and transfer to the blender. Add softened gelatin, cold butter, and salt and blend until the mixture is thick, shiny, and super smooth. Transfer mixture to a bowl ort an airtight container, and place it in the fridge to cool completely, for at least 30 minutes or up to 1 week.

 

Chocolate Chip Cake:

1/2 cup (1 stick) butter, at room temperature

1 1/4 cups sugar

1/4 cup light brown sugar

3 eggs

1/2 cup buttermilk

1/3 cup grape seed, corn or canola oil

1 tablespoon vanilla extract

1 1/2 cups cake flour

1 teaspoon baking powder

1/2 teaspoon salt

3/4 cup mini chocolate chips

 

Preheat oven to 350oF.

Spray rectangular 9 x 13 baking pan with oil. Line bottom with parchment.

Combine butter and both sugars in the bowl of electric mixer with paddle attachment. Cream together on medium-high speed for 2 to 3 minutes. Scrape down the sides of the bowl, add eggs, and mix on medium-high again for 2 to 3 minutes. Scrape down the sides of the bowl once more.

In a separate bowl or a pitcher mix together buttermilk, oil, and vanilla. Reduce mixer speed to low, and slowly, in a thin stream, pour buttermilk mixture into butter mixture. When all buttermilk mixture has been added, increase mixer speed to medium-high and mix for 4 to 6 minutes, until the mixture is practically white, twice the size of your original fluffy butter-and-sugar mixture, and completely homogenous.

In a separate bowl sift together flour, baking powder, and salt. Add dry ingredients to the batter and mix on low speed until just incorporated. Do not overmix.

Transfer cake batter to prepared sheet pan, spreading it into an even layer in the; tap the pan a few times on the countertop to even out the layer. Sprinkle mini chocolate chips evenly over the batter. Bake for 30 to 35 minutes until the cake is set in the center and slightly bounces back when touched with the finger. Remove cake from the oven. Cool completely on a wire rack. Cooled cake can be wrapped in plastic wrap and refrigerated for up to 1 week, or it can be used right away.

 

Coffee Frosting:

1/2 cup (1 stick) butter, at room temperature

1/3 cup powdered sugar

1/4 cup milk

1 teaspoon instant coffee powder

1/4 teaspoon salt

 

In the bowl of electric mixer, combine butter and powdered sugar. Cream together on medium-high speed for 2 to 3 minutes, until fluffy and pale yellow.

In a small cup whisk together milk, instant coffee powder, and salt in a small mug. Set aside.

Once the butter has finished creaming, scrape down the sides of the bowl. Set mixer speed on medium high. Slowly (1 tablespoon at a time) add coffee milk to creamed butter. Mix until each addition is fully incorporating, before adding more coffee milk. If mixture clumps and separates after addition of milk, continue mixing and it will all come together. After all milk has been added, mix for additional 1 – 2 minutes until frosting becomes, uniform, fluffy and shiny. Use right away.

 

Assembling the cake:

1 recipe chocolate chip cake (from above)

1/3 cup passion fruit puree

1 recipe passion fruit curd (from above)

1/2 recipe chocolate crumb (from above)

1 recipe coffee frosting (from above)

1/4 cup mini chocolate chips

6-inch cake ring

2 strips of acetate, 3 inches wide and 20 inches long

 

Invert chocolate cake onto a dry surface. Peel of the parchment.

Using cake ring, stamp out 2 full circles and 2 half circles from the cake. Clean the cake ring and place it in the center of a sheet pan or inverted 8-inch cake pan lined with clean parchment paper. Use 1 strip of acetate to line the inside of the cake ring.

Put the half circles in the cake ring, with a a gap in the middle. Fill the gap between the two half circles with the remaining cake scraps. Press the scraps together with your fingers to fit into the space and create a flat and even cake layer.

Dunk a pastry brush into the passion fruit puree and moisten the entire surface of the cake with half the puree.

Spread half of the passion fruit curd in an even layer over the cake.

Sprinkle half of the chocolate crumbs evenly over the passion fruit curd. Press crumbs slightly with the back of a spoon.

Spread one-third of the coffee frosting as evenly as possible over the chocolate crumbs.

Tuck the second strip of acetate between the cake ring and the top 1/4 inch of the first strip of acetate, so that you have a clear ring of acetate that is about 5 to 6 inches tall — high enough to support the height of the finished cake.

Set a cake round of top of the frosting, and repeat the layering process. When you've completed your middle layer, place the second cake round on top.

Cover the top of the cake with the remaining 1/3 of coffee frosting and garnish with mini chocolate chips or leftover chocolate crumbs. 

Transfer the sheet pan or inverted cake pan with the cake to the freezer and freeze for a minimum of 12 hours. The cake will keep in the freezer for up to 2 weeks.

At least 3 hours before serving the cake, pull the cake out of the freezer. Gently pop the cake out of the ring and place it on the plate or a cake stand. Gently peel off the acetate. Defrost the cake before serving, for at least 1 hour at room temperature or 3 hours in refrigerator.

 

 Palikite komentarą

Jūsų vardas *  Jūsų el * (nebus skelbiamas)
          Prisiminti mane
Jūsų komentaras  *    

CAPTCHA Image   Reload Image
Įveskite kodą *:
JūratėRugpjūtis 10 2014, 11:28 AM Labai gražu viskas: ir idėja, ir papuošimai, ir vaišės, ir tortas. Linkiu, kad neliktum kaip batsiuvys be batų ir kad tavo gimtadieniui kas nors iškeptų neprastesnį tortą.
AusraRugpjūtis 11 2014, 12:20 AM Jurate, aciu uz pagyrimus ir uz palinkejimus; mano gimtadienis praejo be torto, deja; bet tai niekis; ne tortuose laime...;

Atsakyti į komentarą

LinaRugpjūtis 10 2014, 02:34 AM Aušra, labai skanus tortas. Turiu kelis klausimus:) Koks yra šaldymo tikslas?tik sucementavimo? o kas bus jei nesaldysiu? kuo galima pakeisti pasifloras?
AusraRugpjūtis 11 2014, 12:16 AM Lina, receptas ne mano, tai ir paaiskinti nelabai galiu; itariu, kad saldymo tikslas - sucementavimas; as visus tortus dazniausiai saldau; arba bent jau biskvitus idedu bent 12 valandu i saldikli; pjaustosi daug geriau; o kuo pakeisti pasifloras - kazkuo rugsciu, aromatingu ir geltonu; geriausia, aisku, butu nekeisti; nes pakeitus tortas bus visiskai kitas; jeigu neimanoma gauti pasifloru, tai gal tada verciau butu paieskoti kokio kito recepto;

AkvilėRugsėjis 9 2014, 02:06 AM Susiviliojau iškeptį šį tortą pirmąjį kartą neturėdama pasiflorų tyrės... Pakeičiau ją šaltalankių-apelsinų džemu, kiek praskiedus jį vandeniu. Ir rezultatas buvo puikus. Netrukus kepiau vėl - jau pagal originalią sudėtį. Ir vėl nuostabus, tačiau jau visiškai kitoks tortas... Dėkui už receptą, jis atgaivino mūsų šventes tikro, turiningo, įdomaus torto skanavimu.

AusraRugsėjis 9 2014, 10:46 AM Akvile - labai smagu, kad ryzotes iskepti, ir net du tortus!! variantas su saltalankiu ir apelsinu dzemu skamba itin gerai; isisvaizduoju, kad buvo liuks; mums sitas tortas irgi labai patiko; as kepiau du Christina Tosi tortus, sita ir dar vanilini torta su spalvotais pabarstukais ir grietineles surio kremu; abu buvo fantastiniai; mano manymu Chrisitna Tosi yra genijus; aciu Jums uz komentara!

Atsakyti į komentarą

ŽanaRugpjūtis 9 2014, 10:29 AM Kokia graži vaikystė šiose nuotraukose, kokia graži šventė ir tiek nuoširdumo bei dėmesio. Porą kartų perskaičiau šį įrašą, kad tikrai jau ko nepraleisčiau, toks jis smagus. Nuotaikingo ir savo pačios Gimtadienio, širdžiai mielos šventės bei puikios kompanijos :) Te lieka širdyje daug šviesių prisiminimų - neabejotinai geriausios ne tik gimtadienių, bet ir gyvenimo dalies!
AusraRugpjūtis 9 2014, 11:33 PM Aciu, Zana, uz tokius siltus zodzius!

Atsakyti į komentarą

KristinaRugpjūtis 8 2014, 10:45 AM Koks šaunus gimtadienis, gimtadieninis tortas irgi. Man labai gražūs tokie aukšti tortai, o šito dar ir sluoksniai matosi, mmm... Bet pati tokio niekada nekepiau, nes atrodo, kad jį labai sudėtinga gražiai supjaustyti. O kaip jūs jį pjaustėte? Kaip įprastą tortą, ar iš pradžių vieną "aukštą" (t.y. iki pusės), o paskui kitą? Na gal toks juokingas klausimas, bet vis tiek :)
AusraRugpjūtis 8 2014, 10:53 AM Kristina, dekui uz grazius zodzius; tortas tikrai vertas demesio; labai geri visi deriniai - kakava, pasifloros, kavos kremas, ir biskvitas labai geras, dregnas, netrupantis; sita torta konstravau konditeriniame ziede, I ji itiesus acetato juostas; visiskai nesunku; ir pjaustesi viskas labai graziai, nes torta is pradziu susaldziau saldiklyje, taip kad visi sluoksniai gerai susibetonavo ir paskui nebuvo jokio vargo pjaustant; sita torta labai labai rekomenduoju; jis iskope I mano geriausiu tortu saraso top5; liuks tortas;

Atsakyti į komentarą

linaRugpjūtis 8 2014, 09:15 AM Koks grazus irasas. Tu esi tikras stebuklas. Kad to tiek apie viska apmastai, suorganizuoji. Zaviuosi.
AusraRugpjūtis 8 2014, 10:44 AM Aciu, Lina, uz pagyrima; nors ir ne stebuklas as, bet Jusu komplimentai labai malonus;

AusraRugpjūtis 8 2014, 10:55 AM tik parasius komentara pasiziurejau, kokia cia Lina - isbrauk "Jusu" is teksto; ir ACIU! man buvo geras uzsiemimas, o Juliui irgi patiko; zodziu - win win!

Atsakyti į komentarą

rutaRugpjūtis 8 2014, 02:35 AM Šiandien ryte pamačiau tavo įrašą ant savo telefono facebooke ir pagalvojau. Vaje, kas čia tiek tų žuvų prigaudė? Tik paskui skaitydama ir kitoje nuotraukoje pamačiau, kad jos netikros:)Dar noriu paklausti dėl pinllados.Ar ją pati darei? Aš šiais metais vaikam irgi dariau jas iš balionų ir juos apklijavau laikraščiais su miltų ir vandens mišiniu, bet džiūdamas tas laikraštis suplyšo, o kitos pinllados balionas sprogo ir mano kelių valandų darbas nuėjo šuniui ant uodegos. Man labai patinka paskutinė nuotrauka.Juliaus išraiška lygiai tokia pati kaip ir mano septynmečio bei jo draugų:)Beje, tortas įspūdingas.
AusraRugpjūtis 8 2014, 10:43 AM Ruta, aciu uz komplimentus; piñata dariau nusiziurejus is cia http://themagicofordinarythings.blogspot.com/2012/09/gone-fishing.html

Atsakyti į komentarąmy facbook page contact rss feed


food gawker - my galleryskoniu blogs

ETIKETĖS

abrikosai (7)
aguonos (15)
agurkai (13)
alus (4)
alyvuogės (4)
ananasai (7)
antiena (1)
apelsinai (36)
arbata (20)
arbūzai (3)
artišokai (1)
avietės (49)
avokadai (9)
baklažanai (7)
bananai (28)
bandelės (39)
blynai (38)
braškės (45)
Brie (2)
burokėliai (16)
bulvės (43)
citrinos (55)
cukinijos (10)
čederio sūris (21)
česnakai (5)
datulės (7)
dešrelės (9)
duona (50)
ėriena (5)
figos (9)
gervuogės (5)
gimtadieniai (38)
granatai (9)
grikiai (6)
grybai (19)
Halloween (21)
imbieras (26)
jautiena (39)
jogurtas (8)
Joninės (7)
jūros gėrybės (43)
Kalėdos (74)
karamelė (30)
kava (10)
keksai (42)
keksiukai (44)
kiauliena (35)
kiaušiniai (40)
knygos (39)
kokosai (35)
kopūstai (32)
Kovo 11-oji (10)
košės (7)
kriaušės (17)
kukurūzai (14)
ledai (49)
levandos (5)
Liepos 4-oji (10)
majonezas (8)
makaronai (46)
mangai (6)
maskarponė (28)
medus (28)
mėlynės (41)
mėtos (25)
moliūgai (50)
mocarela (17)
morkos (38)
Motinos diena (8)
Naujieji Metai (18)
nektarinai (6)
obuoliai (64)
ožkų sūris (13)
Padėkos diena (23)
paprikos (27)
paukštiena (41)
persikai (14)
pica (10)
pienas (2)
pomidorai (46)
pupelės (16)
pyragai (182)
pyragaičiai (40)
rabarbarai (25)
razinos (6)
ridikėliai (6)
riešutai (142)
rikota (34)
romas (14)
ropės (1)
ryžiai (22)
saldainiai (20)
salierai (8)
salotos (63)
sausainiai (98)
slyvos (12)
smidrai (13)
spanguolės (19)
sriubos (22)
sumuštiniai (36)
svarainiai (1)
svogūnai (24)
šokoladas (152)
špinatai (5)
Tėvo diena (3)
tortai (93)
uogienė (16)
uogos (104)
Užgavėnės (13)
vaisiai (126)
Valentino diena (17)
varškė (9)
Vasario 16-oji (6)
Velykos (27)
veršiena (1)
virtiniai (6)
viskis (20)
vynuogės (4)
vyšnios (23)
žaliosios citrinos (18)
žirneliai (24)
žuvis (51)