4-asis blogo gimtadienis

Liepa 15, 2015 m Desertai, Gėrimai, Ledai, Vaisiai,
Komentarai (18)

 

 

Vaikams ir vanilei – ketveri! Nesitiki, nors tu ką. Neseniai aš per klaidą apsiskelbiau, kad blogą rašau tris metus; gerai, kad draugė buvo šalia ir pataisė. Man aiškiai šlubuoja atmintis; ir dar, kaip mylima skaitytoja Žana pastebėjo, ta nelemtoji amžiaus krizė daro savo. Žodžiu, atleiskit man, prašau, jeigu kartais nusišneku į pievas arba ką nors visai nerišliai parašau. Tikrai ne iš blogos valios.

Dar vieni metai prabėgo kaip viena diena; gal todėl ir suklydau. Metai prabėgo greitai, nes šio blogo puslapiuose aš turėjau fantastiškai puikų laiką. Kaip tas vaikas, užsižaidęs su draugais – net nepastebėjo, kaip vakaras atėjo. Jau ne kartą rašiau, kad pradėjusi rašyti aš tikrai nesitikėjau, jog bus šitaip smagu. Aš be galo ir be krašto myliu šitą savo blogą. Ir visus Jus, mano blogo skaitytojai. Baisiai myliu aš Jus visus ir branginu; kiekvieną Jūsų komentarą, kiekvieną tinklapio peržiūrų skaičiuką ir kiekvieną sureagavimą. Didžiausias ačiū Jums, kad skaitote, kad komentuojate, ačiū už visus komplimentus, patarimus, padrąsinimus, paskatinimus, ir net už kandžias replikas. Jūs tik prašau nenustokit skaityti ir rašyti. Aš irgi nenustosiu. Su 4-uoju Gimtadieniu, brangieji!

Dėkui, kad skaitote.

Aušra

 

P.S. Visų šio įrašo nuotraukų autorė yra Alison Dollaway, fotografė-mėgėja, kuri, beje, ruošiasi pradėti fotografuoti profesionaliai. Mamai fotografuoti padėjo dvi šaunios asistentės – Anya ir Wren, kurios ne tik nešiojo fotografės krepšius ir visokias priemones, bet ir sutiko sudalyvauti kai kuriuose kadruose. Aš fotografei linkiu kuo didžiausios sėkmės ateityje, jos naujoje karjeroje, ir tikiuosi, kad  mes kartu suroganizuosim dar ne vieną panašaus stiliaus fotosesiją. Man reikia tik prisigalvoti gerų idėjų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bananiniai keksiukai su karameliniu įdaru ir morenginėmis kepurėlėmis

Recepto šaltinis: Bakers Royale

 

Keksiukai:

2 ½ stiklinės* miltų

1 šaukštelis kepimo miltelių

1 šaukštelis valgomosios sodos

¼ šaukštelio druskos

¾ stiklinės cukraus

¾ stiklinės šviesaus rudojo cukraus

2 kiaušiniai

½ stiklinės kefyro

1/3 stiklinės neutralaus skonio aliejaus (rapsų, sojų)

3 bananai, sutrinti į tyrę

1 šaukštelis cinamono

¼ šaukštelio tarkuoto muskato riešuto

1 šaukštelis vanilės esencijos

 

*1 stiklinė = 236 ml

 

Orkaitę įkaitinti iki 175oC. Į keksiukų formeles įštiesti popierinius keksiukų krepšelius.

Į vidutinio dydžio dubenį kartu persijoti miltus, kepimo miltelius, sodą, druską, cinamoną ir muskatą. Mikseriu išsukti kiaušinius ir cukrų iki purumo. Supilti kefyrą, vanilės esenciją ir gerai išmaišyti. Nenustojant plakti pamažu plona srovele supilti aliejų. Sudėti bananų tyrę ir gerai išmaišyti. Suberti miltų mišinį ir atsargiai išmaišyti kol masė taps vientisa. Nepermaišyti.

Tešlą dėti į paruoštas keksiukų formeles, jas pripildant maždaug iki pusės. Pašauti į įkaitintą orkaitę ir kepti maždaug 18 minučių, kol viršus paruduos, o medinis dantų krapštukas, įbestas į keksiuko centrą, liks sausas. Traukti iš orkaitės. Palikti kad pilnai atvėstų.

 

Karamelė:

55 g sviesto

1 stiklinė rudojo cukraus

½ stiklinės riebios grietinėlės

¼ šaukštelio druskos

Į vidutinio dydžio puodelį sudėti sviestą ir cukrų. Kaitinti ant vidutinio stiprumo ugnies, retkarčiais pamaišant, kol cukrus ištirps, masė užvirs ir taps vientisa. Supilti grietinėlę, gerai išmaišyti ir virti dar 3-4 minutes. Nukelti nuo ugnies ir palikti kad atvėstų.

 

Kremas:

5 kiaušinių baltymai

1 ½ stiklinės cukraus

Kiaušinių baltymus ir cukrų sudėti į dubenį, uždėtą ant puodo su verdančiu vandeniu. Vandens puode turi būti tiek, kad vanduo nesiektų dubens dugno. Kaitinti pastoviai plakant šluotele, kol mišinio temperatūra pakils iki 70oC. Dubenį nukelti nuo garų. Plakti elektriniu mikseriu kol baltymai taps blizgantys ir standūs, maždaug 10-12 minučių.

 

Užbaigimas:

Kiekvieno keksiuko viršuje mažu aštriu peiliu išpjauti kūgio formos skylutę. Į skylutes įdėti po 1 šaukštelį atvėsusios karamelės.

Kremą sukrėsti į konditerinį maišelį su žvaigždutės antgaliu. Kremą dekoratyviai išspausti ant keksiukų. Virtuviniu deglu apskrudinti kremo viršų. Tiekti tuojau pat arba laikyti šaltai kol prireiks.

 

 

 

Vaniliniai ledai su mėlynėmis ir cinamoniniais trupiniais

Recepto šaltinis: The Kitchy Kitchen

 

Ledai:

1 stiklinė* pieno

2/3 stiklinės cukraus

žiupsnelis druskos

1 1/2 stiklinės riebios grietinėlės

5 kiaušinių tryniai

1 arbatinis šaukštelis vanilės ekstrakto

 

*1 stiklinė = 236 ml

 

Ledų gaminimo mašinos šaldomą kibirėlį ir mentelę įstatyti į šaldiklį, kad gerai įšaltų, mažiausiai 24 valandoms.

Į šaldiklį įstatyti 1,5 L talpos sandariai užsidengiantį indą, kad ir jis gerai įšaltų. 

Į didoką dubenį supilti grietinėlę. 

Vidutinio dydžio dubenyje išplakti trynius. 

Nedideliame puode ant vidutinės ugnies kaitinti pieną, cukrų ir druską, retkarčiais pamaišant, kol pradės kilti garai. Puodą nukelti nuo ugnies; karštą mišinį plona srovele pilti į trynius, viską pastoviai ir intensyviai plakant šluotele.

Supylus visą pieną, trynių ir pieno mišinį perpilti atgal į tą patį puodą, kuriame buvo kaitintas pienas, ir kaitinti ant silpnos ugnies, pastoviai maišant, kol mišinys pradės tirštėti, ir, įkišus švarų šaukštą, jo paviršius pasidengs plona kremo plėvele. 

Puodą nukelti nuo ugnies. Trynių ir pieno masę perkošti per tankų sietelį tiesiai į dubenį su grietinėle. Supilti vanilės ekstraktą. Viską gerai išmaišyti. 

Dubenį su ledų mišiniu uždengti plėvele ir įstatyti į šaldytuvą 4–5 valandoms arba pernakt, kad gerai atšaltų. 

 

Mėlynės:

2 stiklinės mėlynių

¼ stiklinės cukraus

Mėlynes ir cukrų suberti į vidutinio dydžio puodą užkaistą ant vidutinio stirpumo ugnies. Virti, retkarčiais pamaišant, kol išsiskirs sultys ir mišinys šiek tiek sutištės. Nukelti nuo ugnies. Palikti, kad atvėstų. Supilti į sandariai užsidarantį indą ir dėti į šaldytuvą kol prireiks.

 

Trupiniai:

½ stiklinės miltų

55 g sviesto, šalto, supjaustyto kubeliais

¼ stilklinės rudojo cukraus

1 šaukštelis cinamono

Žiupsnelis druskos

Orkaitę įkaitinti iki 175oC.

Vidutinio dydžio dubenyje sumaišyti miltus, cukrų, druską ir cinamoną. Suberti sviestą ir viską pertrinti pirštais kol masė taps panaši į drėgną smėlį. Mišinį išversti ant kepimo skardos, paskleisti plonu sluoksniu ir pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti maždaug 10 minučių, kol trupiniai įgaus auksinį atspalvį. Traukti iš orkaitės, palikti, kol šiek tiek atvės. Sutrupinti į postambius trupinius. Laikyti kambario temperatūroje sandariai uždarytame inde kol prireiks.

 

Užbaigimas:

Atšalusį ledų mišinį supilti į ledų gaminimo mašiną ir sukti apie 30 minučių arba tol, kol ledai sutirštės, priklausomai nuo ledų mašinos šaltumo ir galingumo. 

Į ledų masęįpilti maždaug ½ stiklinės atšaldytų virtų mėlynių ir maždaug ½ stiklinės atšalusių cinamoninių trupinių. Atsragiai pamaišyti, kad mėlynės ir trupiniai ruožais pasiskirstytu ledų masėje.

Ledus perdėti įatšaldytą indą; išlygintį paviršių. Apšlakstyti virtomis mėlynėmis, užbarstyti cinamoniniais trupiniais. Indą su ledais sandariai uždengti ir dėti į šaldiklį, kad gerai sukietėtų.

 

 

 

Avietinis limonadas su šalavijų sėklomis

Recepto šaltinis: Wife Mama Foodie

 

3 šaukštai šalavijų sėklų

2 maišeliai žaliosios arbatos

1 stiklinė aviečių

2 citrinų sultys

¼ stiklinės medaus

Vandens

Šalavijų sėklas supilti į didelį matavimui skirtą puodelį arba dubenėlį, užpilti 1 stikline vandens, gerai išmaišyti ir palikti 10 minučių. Po 10 minučių vėl gerai išmaišyti, uždengti ir dėti į šaldytuvą 6-8 valandoms arba pernakt.

Arbatos maišelius užplikyti 1 stikline verdančio vandens ir palikti 2-3 minutes, kad pritrauktų. Maišelius išmesti. Arbatą atvėsinti.

Mažame puodelyje sumaišyti avietes ir ¼ stiklinės vandens. Kaitinti ant vidutinio stiprumo ugnies, kol išsiskirs sultys ir uogos suminkštės. Nukelti nuo ugnies. Uogas nespaudžiant perkošti per tankų sietelį. Aviečių sultis supilti į ąsotėlį, sėklas išmesti.

Į ąsotėlį su aviečių sultimis supilti atvėsusią arbatą, išbrinkusias šalavijų sėklas, citrinų sultis ir medų. Gerai išmaišyti. Jeigu trūksta saldumo, įpilti daugiau medaus. Tiekti tuojau pat arba atšaldytą.

 

 

 

 

Banana Cupcakes with Butterscotch Filling and Marshmallow Frosting

Recipe source: Bakers Royale

 

Cupcakes:

2 ½ cup flour

1 teaspoon baking powder

1 teaspoon baking soda

¼ teaspoon salt

¾ cup sugar

¾ cup light brown sugar

2 eggs

½ cup buttermilk

1/3 cup vegetable oil

3 bananas, very ripe, pureed

1 teaspoon cinnamon

¼ teaspoon nutmeg

1 teaspoon vanilla extract

Preheat oven to 350oF. Line cupcake pan with paper liners.

In a medium size bowl sift together flour, baking powder, baking soda, cinnamon, nutmeg and salt. Beat sugars and eggs in a large bowl until pale and fluffy. Beat in buttermilk and vanilla. Gradually beat in oil. Beat in bananas. Add flour mixture and stir just until blended.

Fill cupcake liners about half full with batter. Place in preheated oven and bake for about 18 minutes or until tops are golden brown and a tester inserted into the center of the cupcake comes out clean.  Remove from oven and cool completely.

 

Butterscotch:

4 tablespoons butter

1 cup dark brown sugar

½ cup heavy cream

¼ teaspoon salt

Melt butter and sugar in saucepan over medium heat. Cook mixture, stirring occasionally, until it becomes liquid. Add cream and whisk to combine. Bring mixture to a boil. Stir boiling mixture for 3-4 minutes. Remove from heat and cool to room temperature.

 

Frosting:

5 egg whites

1 ½ cup sugar

Place egg whites and sugar in a mixer bowl set over pot of boiling water. Make sure that the bottom of the bowl does not touch the water. Whisk until mixture reaches 160oF.

Transfer mixer bowl to stand mixer, fitted with a whisk attachment and beat on medium high speed until mixture cools, doubles in volume and forms stiff peaks; about 10-12 minutes.

 

Assembling:

Using a small sharp knife cut out a small cone-shaped hole (about a size of a teaspoon) on top of each cupcake. Fill the holes with 1 teaspoon of butterscotch.

Transfer frosting into pastry bag fitted with star tip. Pipe marshmallow frosting on top of cupcakes.

Place frosted cupcakes on a fire proof surface and quickly torch frosting for a toasted marshmallow finish.

 

 

 

Blueberry Muffin Ice Cream

Recipe Source: The Kitchy Kitchen

 

Ice cream:

1 cup milk

2/3 cup sugar

Pinch of salt

1 1/2 cup heavy cream

5 egg yolks

1 teaspoon vanilla extract

Freeze the bucket ant the paddle of your ice cream maker in the freezer for at least 24 hours.

Also freeze a 1.5 quart container with a lid, for the ice cream.  

Pour cream into a large bowl.

In a medium size bowl whisk egg yolks.

Heat milk, sugar and salt in a medium sauce pan over medium heat, stirring occasionally, until the mixture begins to steam. Remove from heat. Slowly pour the hot milk mixture into egg yolks, while whisking constantly. When all milk has been added to the yolks, pour the entire thing back into the same pot that was used for heating up milk; Heat on low heat, stirring constantly, until mixture begins to thicken and coats the back of a clean spoon with a thin film of custard. Remove from heat.

Strain hot yolk-milk mixture through the mesh strainer directly into the bowl with cream. Add vanilla extract. Mix well. Cover bowl with plastic wrap and put it into refrigerator to chill, for at least 4 – 5 hours, or overnight.

 

Blueberries:

2 cups blueberries

¼ cup sugar

In a medium sauce pan set on medium heat cook blueberries and sugar, stirring occasionally, until blueberries release juices, and mixture thickens slightly. Remove from heat. Let cool. Then transfer to a jar, close tightly and refrigerate until needed.

 

Streusel:

½ cup flour

4 tablespoons butter, cold and cubed

¼ cup brown sugar

1 teaspoon cinnamon

Pinch of salt

Preheat oven to 350oF.

In a medium size bowl mix flour, sugar, salt, and cinnamon. Add cubed butter and mix with your fingers until mixture is uniform and resembles wet sand. Transfer mixture to a baking sheet, spread in a thin layer at bake Place on a baking sheet with a silicone mat and bake at 350oF for about 10 minutes or until golden brown. Remove from oven. Let cool slightly then crumble and cool. Store at room temperature in an airtight container until needed.

 

Assembling:

Pour chilled ice cream mixture into ice cream maker and churn for about 30 minutes or until ice cream thickens.

Add about ½ cup of blueberry compote and about ½ cup of cinnamon streusel to thickened ice cream (add more or less, depending on taste). Mix gently with spatula to create berry and streusel ribbons.

Transfer ice cream into pre-frozen container. Smooth the top. Drizzle with some blueberry compote and sprinkle with streusel. Cover and freeze until ice cream solidifies.

 

 

 

Raspberry Chia Lemonade

Recipe Source: Wife Mama Foodie

 

3 tablespoons chia seeds

2 green tea bags

1 cup raspberries

Juice of 2 lemons

¼ cup honey

Water

Mix chia seeds in 1 cup of water. Let sit for 10 minutes. Mix again until mixture is uniform. Cover and refrigerate overnight.

Steep green tea bags in 1 cup of hot water for 2-3 minutes. Discard tea bags and let cool.

In a saucepan set over medium heat combine raspberries and ¼ cup water. Cook, stirring occasionally until raspberries release juices and soften. Remove from heat. Strain through a fine mesh strainer. Discard seeds and pulp.

In a pitcher or large measuring cup combine the raspberry juice with the green chia gel, lemon juice, and sweetener. Add more sweetener, to taste. Serve immediately or chill slightly before serving.

 

 

 Palikite komentarą

Jūsų vardas *  Jūsų el * (nebus skelbiamas)
          Prisiminti mane
Jūsų komentaras  *    

CAPTCHA Image   Reload Image
Įveskite kodą *:
RitaBalandis 17 2016, 03:35 PM Keksiukai puikus!, Purus, dregni. Buvau jau senai nusivylusi bananiniais keksiukiu receptais, vis nepateisindavo lukesciu. Bet namuose buvo uzsilike keli bananai, kuriuos jau reikejo gelbeti ir siandien buvo ju gelbejimo misija. Man taip patiko keksiukai, kad nesusilaikiau, ir net nepastebejau, kaip 3 suvalgiau :). Puikumelis
AusraBalandis 18 2016, 12:07 AM Rita, na labai smagu, kad keksiukai patiko; didelis aciu, kad isbandet recepta; ir uz komentara dekui;

Atsakyti į komentarą

SilvijaLiepa 17 2015, 04:07 PM Sveikinu su gimtadieniu! Labai dziugiuosi,kad toks blogas yra. Jau ne vienus metus jis pats mylimiausias man is lietuvisku! Aciu, Ausra ir visokeriopos sekmes!;)
AusraLiepa 19 2015, 11:37 PM Aciu, Silvija, uz svekinimus ir uz palinkejimus; o man labai dziugu, kad turiu tokiu istikimu skaitytoju!

Atsakyti į komentarą

JūratėLiepa 17 2015, 12:20 PM Aušra, sveikinu sukakties proga. Linkiu neblėstančio kūrybinio įkvėpimo. Vis pagalvoju, kaip pasisekė tavo šeimai, kad turi galimybę taip skaniai ir įvairiai maitintis (turbūt pasisekė ne tik dėl maisto, na bet blogas juk kulinarinis, tai ir akcentuoju šią sritį). Tik va būsimoms marčioms niekada nepavyks prilygti anytai maisto gaminimo srity. :-) Ir stebiuosi, kaip tiek daug visko skanaus gamindama gali tiek mažai valgyti. :-)
AusraLiepa 17 2015, 12:35 PM Jurate, aciu uz sveikinumus, uz visus komplimentus ir uz tai, kad paskaitai; man ypac malonu, kai man artimi zmones paskaito; sitaip lyg ir pabendraujam, nors ir netiesiogiai; o del marciu tai dar nezinia; siais laikais yra labai sauniu paneliu; man prie ju neprilygt; as kol kas dar apie marcias stengiuosi negalvoti; aciu dar karteli uz pakomentavima;

Atsakyti į komentarą

AudrėLiepa 17 2015, 08:03 AM Happy Birthday to Vaikai ir Vanilė... Valio!!! Ačiū kad esate. Jūsų blogas nuostabus: daug vertingos info, ypač geri receptai, super šarminga Autorė, įkvepiančios foto ir... smagi skaitytojų kompanija, kartais išsiūbuojanti tokias diskusija, kad oho... Ilgiausių metų Mylimam Blogui. Aušra, kaip jums pavyksta taip puikai atrodyti, gaminant tiek maisto? Garbės žodis, aš išstorėčiau (tas nelemtas vidutinis amžius...) O gal parašytumėt tema ,,Ką ir kiek valgo Aušra?" Tikiuosi ne vien čija sėklų pudingą ;D (Atsiprašau, jei klausimas kiek įžūlus...).
AusraLiepa 17 2015, 10:33 AM Audre dekui dekui - uz Happy Birthday, ir uz Ilgiausiu Metu, ir uz visus komplimentus; be galo malonu, ypac kai kas nors pagiria isvaizda; kadangi isvaizda, metams begant, pastebimai vaziuoja downlhill, tai bet koks pagyrimas baisiai paglosto savimeile; na o klausimas del mano asmenines dietos visiskai neizulus; as mielai pasidalinsiu, jeigu idomu, nes neturiu jokiu paslapciu siuo konkreciu klausimu; tai va, as valgau visko po truputi; kasdien valgau pusrycius (chia pudinga, kaip teisingai pastebejot, arba susiplaku kefyro ir kokiu nors vaisiu kokteili, arba pasidarau koses, arba gabala kokio blogui fotografuojamo pyrago, arba indeli varskes; pietums as dazniausiai valgau tai, kas liko nuo vakarykscios vakarienes; beveik nevalgau makaronu ir visokiu klecku; varotoju labai mazai duonos; mano racione dominuoja darzoves ir pieno produktai + truputis mesos arba zuvies; vakarienes nevalgau jau gal koks 15 metu; nebent kokiais nors labai isimtinais atvejais; geriu daug skysciu; propoguoju aktyvu gyvenimo buda; jau daug daug meteliu kasdien nubegu 3-5 km, nesvarbu koks oras, ziema vasara; dar vazineju dviraciu, stengiuosi buti kuo daugiau kieme; o kol ezeras neuzssales irkluoju drakonu valti; stai tokia mano kasdienybe, glaustai;

AudrėLiepa 17 2015, 10:49 AM Ačiū, Aušra, dabar aišku ;)

IevaLiepa 17 2015, 02:42 PM Aušra, kaip tai nevalgot vakarienės?? O aš įsivaizdavau, kad kas vakarą darot vakarienę, fotografuojat, ir sėdat su šeima prie stalo. Ir aš stebėjaus, kaip taip įmanoma 'išsilaikyti'!

AusraLiepa 17 2015, 02:57 PM Ieva, vakarienes gaminu kasdien, bet nevalgau; vietoje vakarienes man buna taure vyno; tiesiog taip ipratau, ir dabar kitaip nebegaliu;

Atsakyti į komentarą

AgnėLiepa 16 2015, 05:55 AM Aušra, Jūsų blogas ne tik be galo estetiškas, bet receptai labai praktiškai pritaikomi - ne vienas buvo išbandytas ir labai pavykęs ;) Ir jūs pati atrodote puikiai - matyt, kiek meluojate apie amžių ir šlubuojančią atmintį ;)
AusraLiepa 16 2015, 12:43 PM Agne, aciu uz visus komplimentus!!! labai smagu, kad blogas naudingas ir kad receptai pavyksta; tai yra svarbiausia; o del amziaus nemeluoju; tik pagyrimai, aisku, baisiai malonus;

Atsakyti į komentarą

AusraLiepa 16 2015, 04:04 AM Sveikinimai ! Aciu uz receptus, uz grazias nuotraukas ir pamastymus
AusraLiepa 16 2015, 12:44 PM Ausra, aciu, brangioji, kad paskaitai!!

Atsakyti į komentarą

IngaMLiepa 16 2015, 03:01 AM Su gražiom sukaktuvėm! Puikios nuotraukos, labai jaukios. O nuo vaizdų net saldu burnoje, taip tikroviška viskas, atrodo net jaučiu tą saldumą burnoje:)Nenustokit rašyti, fotografuoti ir dalintis!
AusraLiepa 16 2015, 12:44 PM Inga, butinai! ir didelis aciu uz visus pagyrimus!

Atsakyti į komentarą

RūtaLiepa 16 2015, 01:43 AM Nuoširdžiausi sveikinimai ir padėka už tai, kad įkvepiate gyventi gražiau, spalvingiau, skaniau... P.S. Superinė šukuosena
AusraLiepa 16 2015, 12:45 PM Dekui, Ruta; ypatingas aciu uz komplimentus sukuosenai - juos perduosiu savo kirpejai;

Atsakyti į komentarą

IndraLiepa 16 2015, 01:05 AM Sveikinimai!!!!!!!! Džiaugiuosi atradusi šį puslapį. Kaip sakiau, skaitau jau senokai, tik prisijungiau neseniai (ką darysi, žemaitė). Man šis puslapis kaip dopingas. Ateinu ryte, pasitikrintu ką naujo rašo "Vaikai ir vanilė", tada jau ir spaudą galima permesti. Nesustokit, džiuginkit mus. Reikia mums ir receptų, ir pamąstymų. Valio, valio, valio ir Saliutaiiiiii :)
Atsakyti į komentarą

LauraLiepa 15 2015, 04:31 PM Sveikinu!!! Labai aciu Jums uz nuostabius receptus ir foto. P.S. O kaip pasigaminti ledus, jei neturiu ledu gaminimo aparato?
AusraLiepa 15 2015, 04:54 PM Laura, aciu uz sveikinimus; o del ledu aparato - David Lebovitz gan aissamiai papasakoja kaip pasigaminti ledus be aparato; http://www.davidlebovitz.com/2007/07/making-ice-crea-1/ prie to paties noriu ikisti savo trigrasi ir paraginti, kad isigytumet ledu gaminimo aparata; jie ne itin brangus, neuzima daug vietos, galit nusipirkti visai paprastuti, ir tikrai nesigailesit, prizadu; as savaji naudoju pastoviai, ziema vasara; tikrai labai vertingas ir naudingas virtuvinis prietaisas;

Atsakyti į komentarą
my facbook page contact rss feed


food gawker - my galleryskoniu blogs

ETIKETĖS

abrikosai (7)
aguonos (16)
agurkai (14)
alus (5)
alyvuogės (4)
ananasai (12)
antiena (1)
apelsinai (37)
arbata (21)
arbūzai (3)
artišokai (1)
avietės (52)
avokadai (9)
baklažanai (7)
bananai (31)
bandelės (42)
blynai (40)
braškės (57)
Brie (2)
burokėliai (18)
bulvės (47)
citrinos (59)
cukinijos (10)
čederio sūris (21)
česnakai (6)
datulės (9)
dešrelės (9)
duona (54)
ėriena (5)
figos (9)
gervuogės (7)
gimtadieniai (38)
granatai (9)
grikiai (6)
grybai (19)
Halloween (22)
imbieras (27)
jautiena (40)
jogurtas (12)
Joninės (7)
jūros gėrybės (45)
Kalėdos (78)
karamelė (30)
kava (10)
keksai (45)
keksiukai (47)
kiauliena (37)
kiaušiniai (41)
knygos (45)
kokosai (36)
kopūstai (33)
Kovo 11-oji (11)
košės (8)
kriaušės (17)
kukurūzai (15)
ledai (53)
levandos (6)
Liepos 4-oji (12)
majonezas (8)
makaronai (51)
mangai (8)
maskarponė (28)
medus (30)
mėlynės (49)
mėtos (26)
moliūgai (53)
mocarela (17)
morkos (40)
Motinos diena (9)
Naujieji Metai (18)
nektarinai (6)
obuoliai (70)
ožkų sūris (13)
Padėkos diena (23)
paprikos (29)
paukštiena (44)
persikai (15)
pica (10)
pienas (4)
pomidorai (47)
pupelės (16)
pyragai (200)
pyragaičiai (41)
rabarbarai (28)
razinos (7)
ridikėliai (7)
riešutai (146)
rikota (38)
romas (14)
ropės (1)
ryžiai (22)
saldainiai (27)
salierai (8)
salotos (65)
sausainiai (101)
slyvos (13)
smidrai (13)
spanguolės (19)
sriubos (23)
sumuštiniai (38)
svarainiai (1)
svogūnai (26)
šokoladas (160)
špinatai (7)
Tėvo diena (3)
tortai (100)
uogienė (19)
uogos (117)
Užgavėnės (15)
vaisiai (134)
Valentino diena (21)
varškė (11)
Vasario 16-oji (7)
Velykos (32)
veršiena (1)
virtiniai (6)
viskis (20)
vynuogės (4)
vyšnios (25)
žaliosios citrinos (19)
žirneliai (24)
žuvis (51)