Selfiai

Liepa 08, 2016 m Desertai, Tortai,
Komentarai (23)

 

 

Vienas garsus Lietuvos visuomenės veikėjas kartą (o gal net kelis kartus) yra parašęs, kad, cituoju: “…blog’us rašo tie, kas nemoka rašyti už pinigus ir publikuotis plačioje žiniasklaidoje…”. Mano galva, šitas teiginys yra visiška nesąmonė, nes Jūs tikriausiai esate ne kartą girdėję apie plačioje žiniasklaidoje besipublikuojančius bei bestslelerines knygas parašiusius autorius, kurie, beje, savo rašytojų karjerą pradėjo būtent nuo blog’ų rašymo. Ir atvirkščiai, yra visas tuntas blogerių, kurie rašo daug meistriškiau, įdomiau, aktualiau, negu nekurie plačioje žiniasklaidoje besipublikuojantys ir dar pinigus už tai gaunantys rašinėtojai.

Trumpai tariant, blogo rašymas – tai visiškai nėra vien lūzerių užsiėmimas. Taip sakau, nes:

1) nemanau, kad esu lūzerė, nors rašau blogą ir nesipublikuoju už pinigus (gal ir publikuočiaus už pinigus, bet niekas napsiūlo tiek, kad būtų verta vargti).

2) savo blogo 5-tųjų metinių proga aš noriu paskatinti visus tuos, kurie mąsto apie savo tinklapio rašymą, kad Jūs, nieko per daug nelaukę, ativerstumėte blogger.com, susikurtumėte ten savo asmeninę paskyrą ir tuojau pat pradėtumėte rašyti blogą. Jeigu tik turite noro ši bei tą parašinėti, turite ką pasakyti kitiems, norite pasidalinti savo mintimis, išmintimi, vaikų, šuniukų, kepinių, sodo, daržo, kelionių, drabužių, rankdarbių ir kt. nuotraukomis, būtinai pradėkite rašyti savo tinklaraštį. Gal po kelių įrašų suprasite, kad tas užsiėmimas yra ne Jums. Tada užmesit viską, ir tiek tos bėdos. Bet gal Jums rašyti visai patiks. Gal net ir po metų, ar po penkerių Jūs vis dar norėsite dėlioti mintis ir nuotraukas, lauksite komentarų, seksite peržiūras. Ką gali žinoti - gal tas Jūsų mėgėjiškas blogas išsirutulios į gana rimtą užsiėmimą, su kapitalo įplaukomis ir panašiai. Gal su laiku atsiras pasiūlymų publikuotis aukščiau paminėtoje plačioje žiniasklaidoje. Ne vienam ir ne dviem durys į tą žiniasklaidą būtent taip ir atsivėrė, per kuklučius įrašus šian bei ten, kuriuos kažkas paskaitė ir kurie kažkam patiko. Taip kad prašom nesikuklinkit, imkit ir rašykit.

Blogas – tai Jūsų pačių susikurtas savęs imidžas. Kaip apranga, su kuria išeinate į gatvę. Priklausomai nuo nuotaikos, fantazijos ir pajamų Jūs galite apsirengti paprastai ir buitiškai, arba rafinuotai, mandrai, brangiai, ekscentriškai, madingai, senamadiškai. Blogu, kaip apranga, galite užmaskuoti kai kuriuos savo trūkumus, išryškinti tam tikrus privalumus. Bloge galite išvis persirengti taip, kad niekas Jūsų neatpažins. Galite susigalvoti slapyvardį. Galite susikurti visiškai išsigalvotą, realiame gyvenime net neegzistuojančią personą. Blogas gali būti kaip kaukė. Arba kaip padidinamasis stiklas, kuriame visas jūsų gyvenimas, visi pergyvenimai, emocijos, trūkumai bus kaip ant delno atskleisti viešumon, kad visi matytų. Jūs blogas bus toks, kokio Jūs norite, rašysite jį taip, kaip sugebate, na o jeigu jis kam nors nepatiks, ar pasirodys lėkštas, ar neskoningas, nedailus, jeigu kas nors Jus ims dergti, kad, neva rašote nemokšiškai, kad nuotraukos be ryšio arba gramatika netaisyklinga, tai į tokio tipo negatyvą aš Jums siūlau reaguoti lygiai taip pat, jeigu kas nors prie Jūsų prieitų mieste ir imtų ant Jūsų rėkti, kad jūsų negraži suknelė arba kreivos kojos. Mano manymu, apie blogus galima rašyti tik gerai, arba išvis nerašyti nieko. Nes juk visai nebūtina juos skaityti, kaip nebūtina žiūrėti į kažkieno nevykusį apdarą. Galima visada nusisukti, arba paspausti “close” mygtuką.

Tik iš karto noriu Jums pranešti, kad, žinokite, nesvarbu koks kuklutis, ar nemeistriškas, ar nemokšiškas bebūtų Jūsų blogas, tų neigiamų ir šlykščių atsiliepimų bus labai labai nedaug. Dauguma atsiliepimų bus teigiami, padrąsinantys, pagiriantys, nes, kaip jau rašiau, apie blogus dauguma žmonių rašo tik arba gerai, arba nieko. Iš pradžių Jus pagirs tik mama, arba sesė, arba draugė. Nes tik jos tą Jūsų blogą skaitys. Bet, laikui bėgant, peržiūrų skaičiukai augs. Jūsų blogą atsivers buvę klasiokai, senos meilės, seniai nematyti draugai ir giminaičiai, tų draugų ir giminaičių draugai ir giminaičiai, kurių Jūs nepažinosite. Jeigu pastoviai rašysite, savo blogą papildysite vis naujais įrašais, Jūsų skaitytojų ratas neišvengiamai plėsis. Jų kaip mat prisirykiuos keli šimtai, paskui keli tūkstančiai, paskui dešimtys tūkstančių. Patikėkit, kad norint turėti platų skaitytojų ratą tikrai nereikia publikuotis už pinigus kokioje nors pusėtino gerumo žiniasklaidoje. Jūsų blogas bus toji žiniasklaida.

Skaitytojai ne tik skaitys, bet ir komentuos. Jie Jums pritars arba nepritars, dalinsis savo mintimis, diskutuos. Į Jūsų blogo puslapius kitos į Jus panašios sielos ateis išsilieti, pasipasakoti, kad ir joms panašiai atsitiko, ir jos panašiai jautėsi. Skaitytojai ateis pasigirti savo sėkmėmis, pasidejuoti apie nesėkmes. Jūsų blogas Jums prigeneruos ne tik skaitytojų, bet ir sielos draugų. O kas gali būti mieliau už sielos draugus.

Nenustokite rašyti, ir aš Jums prižadu, kad bus iš tiesų smagu. Man šie penkeri blogo rašymo metai buvo vien tik nesibaigiantis džiaugsmas. Ačiū Jums visiems už šią nepakartojamą kelionę, kuriai aš kol kas neprognozuoju nei galo, nei krašto. Tikiuosi, kad Jūs ir toliau užsuksite į Vaikus ir vanilę, kad skaitysite mano rašinius, bandysite receptus, nepatingėsite pakomentuoti, nepasidrovėsite pasipasakoti, jeigu kas nors neapvyko, arba jeigu nesutinkate su tuo, ką parašiau. Tikiuosi, kad taip pat akylai, kaip iki šiol, pastebėsite mano rašybos klaidas, geranoriškai pataisysite mano rašinių gramatiką, nes jeigu Jūs nepataisysite, tai kas tada pataisys. Aš prižadu rašyti ir svajoju, kad bendromis jėgomis šis mano ir Jūsų blogas bus vis geresnis, skaitomesnis, populiaresnis, visapusiškai vertingesnis, tiek Jums, tiek man.

Penkeri metai – tai jau visai rimtas laiko tarpas. Kai tą liepos pavakarę 2011-aisiais aš primą kartą paviešinau Vaikų ir vanilės tinklapį, su kampuotomis raidėmis ir oranžinėmis paraštėmis, tikrai nesitikėjau, kad šis blogas ir po penkerių metų dar gana šauniai gyvuos. Galvojau, pabandysiu kokį pusmetį, o paskui matysim. Šiandien, minėdama blogo penkmetį, aš esu tikra, kad Vaikai ir vanilė gyvuos dar penkis, o gal dar ir dešimt metų. Ir kodėl turėtų negyvuoti, kai yra tiek daug ir tokių šaunių skaitytojų.

Ačiū, Jums, brangieji, už tai, kad skaitote.

Aušra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šokoladinis Momofuku tortas su graikiškais riešutais ir kokosais

Momofuku German Chocolate Cake

Recepto šaltiniai:

Christina Tosi | Milk Bar

The Brick Kitchen

 

Šokoladinis padažas:

30 g tamsaus šokolado, susmulkinto

2 šaukštai (18 g) kakavos miltelių

Žiupsnelis druskos

4 šaukštai (100 g) šviesaus kukurūzų sirupo

2 šaukštai (25 g) cukraus

4 šaukštai (50 g) grietinėlės

Vidutiniame dubenyje sumaišyti smulkintą šokoladą, kakavą ir druską.

Mažame puodelyje ant vidutinio stiprumo ugnies pakaitinti kukurūzų sirupą, cukrų ir grietinėlę. Kai pradės kilti pirmieji burbuliukai, nukelti nuo ugnies, Karštą mišinį supilti į dubenį su šokoladu. Palaukti 1 minutę, kol šokoladas aptirps. Išmaišyti, kol masė taps vientisa. Palaukti, kol atvės. Perdėti į sandariai užsidarantį indą ir dėti į šaldytuvą, kol prireiks.

 

Biskvitas:

8 šaukštai (115 g) sviesto, kambario temperatūros

1½ stiklinės (300 g) cukraus

3 kiaušiniai

½ stiklinės (110 g) pasukų arba kefyro

¼ stiklinės (40 g) rapsų aliejaus

3 šaukštai šokoladinio padažo (žiūr. receptą aukščiau)

1 šaukštelis vanilės esencijos

1 šaukštelis tirpios kavos

1¼ stiklinės (155 g) aukščiausios rūšies miltų

½ stiklinės (70 g) kakavos miltelių

1½ šaukštelio kepimo miltelių

1½ šaukštelio druskos

Orkaitę įkaitinti iki 175oC. Stačiakampę 20x30cm kepimo formą patepti sviestu, ištiesti sviestiniu popieriumi.

Elektriniu plakikliu išsukti sviestą ir cukrų. Sudėti kiaušinius ir gerai išmaišyti.

Atskirame dubenyje arba didokame matavimui skirtame ąsotėlyje išplakti pasukas, aliejų, šokoladinį padažą, vanilę ir kavą. Mišinį pamažu supilti į dubenį su išsuktu sviestu ir sukti, kol masė taps vientisa.

Tiesiai į dubenį su tešla persijoti miltus, kepimo miltelius, druską ir kakavą. Maišyti tik tol, kol nebeliks sausų miltų ruožų. Nepermaišyti.

Tešlą supilti į paruoštą formą, pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti 30-35 minutes, kol medinis dantų krapštukas, įbestas į biskvito centrą, liks sausas.

Biskvitą traukti iš orkaitės. Formą su biskvitu dėti ant grotelių ir palikti, kol pilnai atvės.

 

Kokosų įdaras:

2/3 stiklinės (75 g) cukraus

3 šaukštai (45 g) rudojo cukraus

1 šaukštas pieno miltelių

1 šaukštas kukurūzų miltų

½ šaukštelio druskos

4 šaukštai (55 g) sviesto, ištirpinto

3 šaukštai (40 g) grietinėlės

1 šaukštelis vanilės esencijos

2 kiaušinių tryniai

1 stiklinė kokosų drožlių

Orkaitę įkaitinti iki 165oC. Stačiakampę kepaliuko formą ištiesti sviestiniu popieriumi.

Elektriniu plakikliu sumaišyti abiejų rūšių cukrų, pieno miltelius ir kukurūzų miltus. Supilti sviestą ir gerai išmaišyti, Supilti grietinėlę ir sukti, kol nebeliks baltų grietinėlės ruožų. Sudėti trynius ir vėl gerai išmaišyti. Tešlą supilti į paruoštą formą, pašauti į įkaitintą orkaitę ir kepti 10-15 minučių, kol mišinys sukeps. Traukti iš orkaitės. Palikti, kad pilnai atvėstų. Suberti kokosų drožles ir gerai išmaišyti. Palikti, kad atvėstų. Perdėti į sandariai užsidarantį indą ir dėti į šaldytuvą, kol prireiks.

 

Riešutiniai trupiniai:

¾ stiklinės (125 g) graikiškų riešutų, sukapotų

1-3 šaukštai rapsų aliejaus

½ šaukštelio druskos

1 šaukštas rudojo cukraus

¾ stiklinės (60 g) šokoladinių sausainių trupinių

Orkaitę įkaitinti iki 165oC. Riešutus paskleisti ant plačios kepimo skardos ir kepti 10-15 minučių, kol pakvips. Šiltus riešutus suberti į virtuvinį kombainą, supilti 1 šaukštą aliejaus, sudėti druską, rudajį cukrų ir viską sumalti į vientisą mišinį, Jeigu mišinys atrodo per sausas, įpilti dar 1-2 šaukštus aliejaus. Suberti sausainių trupinius ir vėl gerai išsukti. Mišinį perdėti į sandariai užsidarantį indą ir dėti į šaldytuvą, kol prireiks.

 

Kremas:

8 šaukštai (115 g) sviesto, kambario temperatūros

1 stiklinė (160 g) cukraus pudros

½ šaukštelio druskos

¼ stiklinės (20 g) kakavos miltelių

1 šaukštelis tirpios kavos

2 šaukštai grietinėlės

Elektiniu palakikliu išsukti sviestą, cukrų, druską, kakavą ir kavą. Nenustojant sukti, į mišinį pamažu supilti grietinėlę. Padidinti plakiklio greitį ir sukti dar 2-3 minutes, kol kremas taps vientisas ir purus. Naudoti tuojau pat.

 

Sirupas:

¼ stiklinės pieno

2 šaukštai tirpios kakavos

1 stikliukas karštos espresso kavos

Visus ingredientus išplakti mažame dubenėlyje arba puodelyje. Palikti, kad atvėstų iki kambario temperatūros. Naudoti tuojau pat.

 

Torto konstravimas:

 1. Biskvitą apversti ant sviestiniu popieriumi ištiestos skardos. Nuo biskvito nulupti sviestinį popierių. 15 cm skersmens konditeriniu žiedu iš biskvito išpjauti du skritulius ir du pusskritulius. Biskvito nuopjovas padėti į šalį, kol prireiks.
 2. Nuplauti ir kruopščiai nusausinti konditerinį žiedą. Jį dėti ant lėkštės arba padėklo. Ant dugno įtiesti 15 cm skersmens sviestinio popieriaus skritulį. Į žiedą įtiesti 10 cm pločio acetato juostą. Lipnia juostele užtvirtinti juostos galus.
 3. Ant žiedo dugno dėti du biskvito pusskritulius. Tarpą užpildyti biskvito nuopjovomis, jas suspausti pirštais į lygų sluoksnį.
 4. Biskvito sluoksnį sulaistyti šokoladiniu kavos sirupu.
 5. Ant biskvito sudėti pusę kokosų įdaro, išlyginti į lygų sluoksnį.
 6. Ant kokosų sluoksnio suberti pusę riešutinių trupinių; juos suspausti šaukštu į lygų sluoksnį.
 7. Ant trupinių sudėti pusę šokoladinio kremo, išlyginti peiliu arba mentele į lygų sluoksnį.
 8. Į žiedą įtiesti antrą acetato juostą; lipnia juostele užtvirtinti galus.
 9. Ant kremo uždėti biskvito skritulį. Toliau sluoksniuoti aukščiau aprašytu būdu, sunaudojant likusį kokosų įdarą, trupinius ir šokoladinį kremą.
 10. Ant kremo sluoksnio uždėti paskutinį biskvito skritulį. Lengvai paspausti delnu, kad priliptų.
 11. Konditerinį žiedą su tortu dėti 3-6 valandoms į šaldiklį.
 12. Maždaug 3 valandas prieš nešant į stalą tortą traukti iš šaldiklio, atsargiai nukelti žiedą, nulupti acetatą. Tortą 1 valandai dėti į šaldytuvą.
 13. 1 valandą prieš nešant į stalą tortą išimti iš šaldytuvo, papuošti gyvomis gėlėmis. Tiekti kambario temperatūros.

 

 

Momofuku German Chocolate Cake

Recipe sources:

Christina Tosi | Milk Bar

The Brick Kitchen

 

Fudge sauce:

30 g dark chocolate, chopped

2 tablespoons (18 g) cocoa powder

Pinch of salt

4 tablespoons (100 g) light corn syrup

2 tablespoons (25 g) sugar

4 tablespoons (50 g) cream

Mix chocolate, cocoa and salt in a medium bowl.

In a small saucepan, heat together corn syrup, sugar and cream over high heat, stirring. When mixture begins to simmer, remove from heat and pour into a bowl with chopped chocolate. Let sit for 1 minutes. Whisk until mixture is glossy and smooth. Transfer to an airtight container and refrigerate until needed.

 

Cake:

8 tablespoons (115 g) butter, at room temperature

1 ½ cups (300 g) sugar

3 eggs

½ cup (110 g) buttermilk

¼ cup (40 g) canola oil

3 tablespoons fudge sauce (recipe above)

1 teaspoon vanilla extract

1 teaspoon instant coffee

1¼ cups (155 g) cake flour

½ cup (70 g) cocoa powder

1½ teaspoons baking powder

1½ teaspoons salt

Preheat the oven to 350°F. Butter 9x13 inch (20x30 cm) cake pan; line with parchment.

Cream butter and sugar in a stand mixer with paddle attachment. Add eggs, and mix until incorporated.

In a separate bowl, whisk together buttermilk, oil, fudge sauce, vanilla and coffee. With the stand mixer running, gradually pour in the buttermilk mixture. Increase the speed to medium-high and mix until batter is completely homogenous.

Sift in cake flour, baking powder, salt and cocoa. Mix on low speed just until there is no visible streaks of flour. Do not overmix.

Pour batter into prepared pan. Place into preheated oven. Bake for 30-35 minutes or until cake is set and the toothpick inserted in the center of the cake comes out clean.

Remove from oven. Place cake in a pan on a cooling rack and let cool completely.

 

Coconut filling:

2/3 cup (75 g) sugar

3 tablespoons (45 g) brown sugar

1 tablespoon milk powder

1 tablespoon corn flour

½ teaspoon salt

4 tablespoons (55 g) butter, melted

3 tablespoons (40 g) cream

1 teaspoon vanilla extract

2 egg yolks

1 cup shredded coconut

Preheat the oven to 325°F. Line loaf pan with parchment.

In a bowl of stand mixer combine sugar, brown sugar, milk powder, corn flour; mix on low speed until evenly blended.

Add melted butter and mix until incorporated.

Add heavy cream and vanilla and continue mixing for 1 minute until there is no more white streaks.

Add egg yolks, mix to combine.

Pour batter into prepared loaf pan, place into preheated oven and bake for 10-15 minutes until the mixture is set in the center. Remove from the pan, let cool completely. Add coconut and mix. Transfer to an airtight container and refrigerate until needed.

 

Walnut crunch:

¾ cup (125 g) chopped walnuts

1-3 tablespoons canola oil

½ teaspoon salt

1 tablespoon brown sugar

¾ cup (60 g) cocoa wafer crumbs

Preheat the oven to 325°F.

Spread walnuts in a single layer on a baking sheet. Place into preheated oven and toast for 10-15 minutes, until fragrant.

Transfer warm walnuts in a food processor, add 1 tablespoon of oil, salt and brown sugar, and pulse until mixture is uniform. Add more oil if mixture appears too dry. Add wafer crumbs and pulse until mixture becomes uniform. Transfer to an airtight container. Refrigerate until needed.

 

Frosting:

8 tablespoons (115 g) butter, at room temperature

1 cup (160 g) powdered sugar

½ teaspoon salt

¼ cup (20 g) cocoa powder

1 teaspoon instant coffee

2 tablespoons cream

In a bowl of stand mixer combine butter, sugar, salt, cocoa and coffee; cream on medium-high speed for 5-7 minutes, until mixture is smooth and fluffy. With mixer running, slowly pour in cream. Increase mixer speed to high and beat for 2-3 minutes, until frosting becomes light and fluffy. Use immediately.

 

Cake Soak:

¼ cup milk

2 tablespoons ovaltine or other hot chocolate powder

1 shot espresso

Whisk all ingredients together in a small bowl. Let cool to room temperature. Use right away.

 

Assembling the cake:

 1. Invert cake onto parchment-covered baking sheet. Peel off parchment from the bottom of the cake. Using 6-inch cake ring, stamp out two circles and two semicircles. Save the cake scraps.
 2. Clean the cake ring and place it on a plate. Line the base with 6-inch parchment round. Line the sides with a strip 3 ½ - inch wide strip of acetate. Tape in place.
 3. Put two semicircles of cake inside the ring, fill the gap with cake scraps. Press down the scraps into an even layer.
 4. Generously brush the cake layer with espresso-chocolate soak.
 5. Spread half of coconut filling over the cake, press down in an even layer.
 6. Sprinkle half of walnut crunch evenly over. Press with back of the spoon into an even layer.
 7. Spread half of the chocolate-espresso frosting over the walnut crunch.
 8. Tuck the second strip of acetate between the cake ring and the first strip of acetate. Tape in place.
 9. Set a cake round on top of the chocolate frosting, and repeat the process of layering with remaining soak, coconut filling, walnut crunch and frosting.
 10. Place the last cake round onto the frosting. Cover the top of the cake with the remaining fudge sauce.
 11. Transfer cake in the ring to the freezer and freeze for 3-6 hours or overnight.
 12. At least 3 hours before serving, remove from freezer. Lift off the cake ring, carefully peel off the acetate. Refrigerate until ready to serve.
 13. 1 hour before serving remove cake from refrigerator to warm up. Decorate the cake with freshg flowers. Serve at room temperature.

 Palikite komentarą

Jūsų vardas *  Jūsų el * (nebus skelbiamas)
          Prisiminti mane
Jūsų komentaras  *    

CAPTCHA Image   Reload Image
Įveskite kodą *:
IngaMRugpjūtis 18 2016, 08:37 AM Aušra, tortas išbandytas, buvo iškeptas gimtadieniui:)Buvo ką nuveikti prie jo:)Bet buvo labai įdomu. Skonis patiko,vaizdas superinis. Puošiau gyvomis rožėmis.
AusraRugpjūtis 18 2016, 09:52 AM Inga - VALIO!! man labia smagu, kad patiko; taip, sutinku, cia yra ka nuveikti, bet man tokie uzsiemimai irgi labai prie sirdies; aciu, kad isbandet recepta ir kad nepatingejot pasidalinti ispudziais; dekui uz pozityva!!

Atsakyti į komentarą

IngaMLiepa 18 2016, 09:09 AM Pirmiausia su gražiu jubiliejumi Jus! Gaminkit, fotografuokit, rašykit-o mes skaitysim, grožėsimės, ragausim, jei ne burna, tai nors akimis:))Sužavėjo tortukas-artėja mano gimtadienis, galvoju-būtų puikus desertas.Norėjau paklausti dėl kokosinio sluoksnio. Rašote, kad masę pakepti, ataušinti, po to įdėti kokoso drožles ir gerai išmaišyti. Ar čia tą iškepusią masę reikia maišyti su kokosais??Gausis turbūt kaip trupiniai kaip suprantu??Ačiū už atsakymą.
AusraLiepa 18 2016, 10:04 AM Inga, aciu uz pasveikinima! visada be galo malonu; o del kokosinio kremo: is pradziu reikia apkepti kiausinine mase, po to ja sumaisyti su kokosu drozlemis, kaip recepte parasyta; ne, nesigauna kaip trupiniai, o gaunasi kaip tirstas kokosinis kremas;

Atsakyti į komentarą

AgnėLiepa 14 2016, 05:49 AM Sveikinu, Aušra! Kaip smagu, kad jau 5 metai! Ir dar smagiau, kad laukia dar ne vienas penkmetis :) Visokeriopos sėkmės Jums! Su nekantrumu laukiu kiekvieno naujo įrašo!
AusraLiepa 14 2016, 10:18 AM Aciu, Agne, uz sveikinimus, uz palinkejimus, ir uz tai, kad skaitot mano bloga; be galo malonu!

Atsakyti į komentarą

AudreLiepa 12 2016, 02:33 PM Nuoširdžiausi sveikinimai Jubiliejaus proga: ačiū kad esate, ačiū kad rašote, ačiū kad nebijote būti savimi, ačiū kad įkvepiate... ačiū už receptus, knygas ir ,,Langą į Ameriką bei Pasaulį"... Žaviuosi Jumis ir linkiu begalinės Laimės ir Sėkmės visuose darbuose ir gyvenime. Myliu. A.
AusraLiepa 12 2016, 04:00 PM Audre, aciu Jums labai uz meile, uz visus siltus zodzius, uz komplimentus, o labiu labiausiai uz tai, kad istikimai skaitot mano rasinius ir nepagailit stai tokiu sirdi glostanciu komentaru;

Atsakyti į komentarą

NeringaLiepa 11 2016, 04:44 PM Sveikinu su tuo pabandymu pries 5 metus! Aciu,kad dalinates receptais ir ne tik. Kaip viena skaitytoja jau rase, man taip pat jusu blogas - pasaka, atsipalaudavimas prues miega. Sumigus vaikams, taip ir maga paziuret, ar yra naujas irasas :-) Puikus tortas, nuotraukos kaip visad nuostabios, o jus atrodot zavingai!!! Sekmes ;-)
AusraLiepa 11 2016, 04:51 PM Aciu, Neringa, uz pasveikinima ir uz visus siltus zodzius!! ir dar ypatingas aciu uz komplimentus mano isvaizdai - be galo malonu!

Atsakyti į komentarą

IevaLiepa 11 2016, 12:30 PM Ausra, velai pamaciau Jusu irasa, bet sveikinu dabar, kad ir paveluotai. Esate nuostabi rasytoja, kulinare, bet svarbiausia, kad esate idomus, drasus ir nuosirdus zmogus, o tokiu, deja, musu laikais maza... Skaitau Jusu blog'a kaip knyga, niekada dar nesu nieko gaminusi, bet kartais pamanau, kad pati parasiau kuria Jusu izvalga - tiek sutapimu randu. Aciu dievui, kad randu ir kas nesutampa musu gyvenimuose, nes kitaip butu darbo ekstrasensams :) Linkiu Jums sveikatos, bukit tokia pati grazi, kurybinga ir dziuginkite toliau savo irasais! Beje, nevalingai nusekiau link'a ir pamaciau ta siaubinga piktdziugiska zmogena :( brrr....
AusraLiepa 11 2016, 01:15 PM Ieva, aciu uz tokius siltus zodzius ir palinkejimus! svaikinimai visai nepaveluoti ir labai malonus; didelis ACIU uz tai, kad skaitote, uz visa pritarima ir nepritarima; ir toliau sitaip!

Atsakyti į komentarą

IngaLiepa 11 2016, 09:34 AM Didžiausi sveikinimai jubiliejaus proga! Linkiu dar ilgų gyvavimo metų, skanių ir įkvepiančių įrašų! Tavo blogas tikrai nuostabus ;)
AusraLiepa 11 2016, 09:46 AM Aciu, Inga, uz sveikinimus, uz palinkejimus ir uz tai, kad skaitot; mano skaitytojai irgi nuostabus!!

Atsakyti į komentarą

EditaLiepa 11 2016, 01:39 AM AČIŪ. Nuoširdžiai sveikinu. Jūs mano įkvėpimo šaltinis - ir gyvenime ir virtuvėje.
AusraLiepa 11 2016, 09:21 AM Edita, tai Jums aciu, uz tai, kad istikimai skaitot, gaminat ir komentuojat!

Atsakyti į komentarą

AstaLiepa 10 2016, 04:36 PM Aušra, žaviuosi Jūsų energija. Moteris - Ugnis. Jaučiu, kad Jums nėra sunkių užduočių:) Gera Jus skaityti. Skanu žiūrėti. Jūs - įkvėpimas. Tiesa, kartais, vien peržvelgusi ingredientų sąrašą suprantu, kad man, flegmai, Jūsų nepavyt :) Bet stengiuosi pagal galimybes:) Sėkmės Jums didžiausios!
AusraLiepa 10 2016, 05:06 PM Aciu, Asta, uz susizavejima ir uz visus komplimentus; buti ikvepimu yra nepaprastai saunu ir gera;

Atsakyti į komentarą

IngridaLiepa 10 2016, 02:59 PM Sveikinimai dideliais į tokia proga!Aš tik šiemet pradėjau skaityti Jūsų bloga.Mažai naudojausi internetiniais receptų pasiūlymais,nes vis papuldavo"tokie ne kokie":-)Dukra pradėjo blogą apie keliones,sudomino mane,tokie vakaro skaitiniai.Taip atradau Jus.Atradusi,drąsiai bet kokiam reikalui,skaitau ir gaminu.Jaučiasi patirtis,pasitikėjimas,tuo ką darote ir su visais dalinatės.Didžiausio Jums skaitytojų ir sekėjų būrio!!!
AusraLiepa 10 2016, 03:27 PM Ingrida, dekui uz pasitikejima ir uz toki auksta ivertinima; labai dziaugiuosi, kad blogas patinka ir yra naudingas, praktiskai pritaikomas gyvenime; aciu, kad skaitote, kad gaminate, ir uz visus sveikinimus bei palinkejimus!

Atsakyti į komentarą
my facbook page contact rss feed


food gawker - my galleryskoniu blogs

ETIKETĖS

abrikosai (7)
aguonos (16)
agurkai (14)
alus (5)
alyvuogės (4)
ananasai (10)
antiena (1)
apelsinai (37)
arbata (21)
arbūzai (3)
artišokai (1)
avietės (52)
avokadai (9)
baklažanai (7)
bananai (30)
bandelės (42)
blynai (40)
braškės (56)
Brie (2)
burokėliai (18)
bulvės (47)
citrinos (59)
cukinijos (10)
čederio sūris (21)
česnakai (6)
datulės (9)
dešrelės (9)
duona (54)
ėriena (5)
figos (9)
gervuogės (7)
gimtadieniai (38)
granatai (9)
grikiai (6)
grybai (19)
Halloween (22)
imbieras (27)
jautiena (40)
jogurtas (11)
Joninės (7)
jūros gėrybės (45)
Kalėdos (77)
karamelė (30)
kava (10)
keksai (45)
keksiukai (47)
kiauliena (36)
kiaušiniai (41)
knygos (45)
kokosai (36)
kopūstai (33)
Kovo 11-oji (11)
košės (8)
kriaušės (17)
kukurūzai (15)
ledai (53)
levandos (6)
Liepos 4-oji (12)
majonezas (8)
makaronai (51)
mangai (8)
maskarponė (28)
medus (30)
mėlynės (49)
mėtos (26)
moliūgai (53)
mocarela (17)
morkos (39)
Motinos diena (9)
Naujieji Metai (18)
nektarinai (6)
obuoliai (69)
ožkų sūris (13)
Padėkos diena (23)
paprikos (29)
paukštiena (44)
persikai (15)
pica (10)
pienas (4)
pomidorai (47)
pupelės (16)
pyragai (198)
pyragaičiai (41)
rabarbarai (27)
razinos (7)
ridikėliai (7)
riešutai (146)
rikota (38)
romas (14)
ropės (1)
ryžiai (22)
saldainiai (24)
salierai (8)
salotos (65)
sausainiai (100)
slyvos (13)
smidrai (13)
spanguolės (19)
sriubos (23)
sumuštiniai (38)
svarainiai (1)
svogūnai (26)
šokoladas (158)
špinatai (7)
Tėvo diena (3)
tortai (97)
uogienė (19)
uogos (115)
Užgavėnės (15)
vaisiai (133)
Valentino diena (19)
varškė (11)
Vasario 16-oji (7)
Velykos (31)
veršiena (1)
virtiniai (6)
viskis (20)
vynuogės (4)
vyšnios (24)
žaliosios citrinos (19)
žirneliai (24)
žuvis (51)