Brunch

Balandis 06, 2015 m Daržovės, Desertai, Gėrimai, Mėsa, Paukštiena, Pusryčiai, Užkandžiai, Vaisiai,
Komentarai (2)

 

 

Tai buvo mūsų velykiniai vėlyvieji pusryčiai (brunch), bet lygiai toks pat (arba panašus) meniu puikiausiai tiks bet kokiai kitai progai. Visi patiekalai pagaminami iš vakaro arba dieną prieš. Prieš einant miegoti galima neskubant padengti stalą (tuo atveju, jeigu neturite po stalą marširuoti mėgstančių katinų arba kitų padarėlių). Galima išblizginti taures ir įrankius. Galima pamerkti gėlių. Galima išlyginti staltiesėles. Na o iš ryto galima žmoniškai išsimiegoti, esant geram orui galima išeiti pasivaikščioti arba pabėgioti, sugrįžus išsimaudyti, dailiai susišukuoti (jeigu turite ką šukuoti), ir pasipuošus bei pasikvepinus laukti ateinančių svečių.

Brunch yra mano pačios mėgiamiausios vaišės. Būtent dėl tos galimybės viską paruošti iš anksto. Ir dar todėl, kad tai yra gera proga sublizgėti su visais pukiais pusrytiniais patiekalais, prie jų papildomai dar įsukant kokias mandras sezonines salotas arba kokį dailų kepsnį. Brunch aš mėgstu dar ir todėl, kad visas pabendravimas vyksta dienos metu, taigi su svečiais galima išeiti į kiemą, sužaisti kokį aktyvų žaidimą ant vejos (arba ant sniego), arba galima tiesiog maloniai siurbčioti kokteilius prie atvirų langų. Kol saulutė dar nenusileidus, tai ir visų nuotaika paprastai būna geresnė, ir šnekos būna daugiau, ir žiovaujančių mažiau.

Žodžiu, brunch yra puikus būdas gerai praleisti laiką. Šį Velykų sekmadienį mes sugrįžom po mišių; vieni puolė po sniegu ieškoti velykinių kiaušinių, o kiti vienas-du padengė stalą, ir per kokį pusvalandį mūsų šventiniai vėlyvieji pusryčiai buvo paruošti. Likusią dienos dalį beliko tik kimšti pilvus, ilsėtis ant sofutės, vaikštinėti po šviežiai apsnigtą mišką ir kitaip tinginiauti. Buvo liuks Velykos.

Aušra

 

Pavasariniai vėlyvieji pusryčiai

Brunch

 

Šampano kokteiliai

*

Arbatoje virti kiaušiniai

*

Kiaušiniai bulvių lizdeliuose

*

Keptas kumpis su saldžia glazūra

*

Netikras vištienos zuikis su kiaulienos šonine ir pistacijomis

*

Smidrų ir žaliųjų žirnelių salotos su mėtomis ir citrininiu vinigretu

*

Mieliniai riestainiai su džiovintais svogūnų dribsniais, įvairiomis sėklomis ir jūros druska

*

Švieži ridikėliai

*

Krienai su grietine

*

Šviežių vaisių salotos

*

Citrininis keksas su mėlynėmis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mieliniai riestainiai

su džiovintais svogūnų dribsniais, sėklomis ir jūros druska

Recepto šaltinis: Karen Mordechai | Sunday Suppers + Gatherings

 

3½ stiklinės* miltų

2 šaukšteliai cukraus

2¼ šaukšteliai sausų tirpių mielių

2 šaukštai džiovintų svogūnų dribsnių, plius daugiau pabarstymui

1 šaukštelis druskos

1 1/3 stiklinės šilto vandens

Aliejaus, dubens patepimui

1 kiaušinio trynys

1 šaukštelis vandens

1 šaukštas sezamo sėklų

1 šaukštas aguonų

1 šaukštelis rupios jūros druskos

*1 stiklinės = 236 ml

Į mikserio dubenį persijoti miltus, suberti cukrų, mieles, druską ir svogūnų dribsnius; Ant mikserio uždėti tešlos minkymo kablį ir viską gerai išmaišyti. Mikserį nustatyti ant žemo greičio. Į dubenį pamažu supilti šiltą vandenį ir maišyti 4-6 minutes kol susiformuos tešla. Padidinti mikserio greitį ir minkyti dar 8-10 minučių, kol tešla taps lygi ir elastinga.

Didelį dubenį ištepti aliejumi; į dubenį sudėti tešlą, ją apversti, kad aliejumi sutepta tešlos pusė būtų viršuje. Dubenį uždengti maistine plėvele ir palikti šiltoje vietoje, kad pakiltų, maždaug 1 valandai. Pakilusią tešlą atsargiai paspausti, kad išeitų oras, ir palikti 10 minučių.

Orkaitę įkaitinti iki 220oC. Kepimo skardą ištiesti sviestiniu popieriumi.

Tešlą padalinti į 12 lygių dalių. Iš kiekvieno tešlos gabalėlio suformuoti apvalią bandelę; bandelės centre pirštu pradurti skylę ir suformuoti riestainį. Paruoštus riestainius dėti ant sviestiniu popieriumi ištiestos skardos; riestainių paviršių papurkšti vandeniu, riestainius uždengti rankšluostėliu ir palikti 10 minučių.

Užvirinti didelį puodą vandens. Riestainius dėti į verdantį vandenį, po du arba po tris, kad jie virdami nesiliestų. Virti neuždengus 1 minutę. Riestainius apversti, virti dar 1 minutę, traukti iš vandens ir dėti ant grotelių, kad nulašėtų.

Apvirtus ir nulašėjusius riestianius vėl sudėti ant paruoštos skardos.

Mažame dubenėlyje išplakti kiaušinio trynį ir 1 šaukštelį vandens. Trynio plakiniu aptepti riestainių paviršių, užbarstyti sezamų, aguonų, džiovintų svogūnų dribsnių ir rupios jūros druskos. Skardą su bandelėmis pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti maždaug 15 minučių, kol viršus gražiai pagels.

Riestainius traukti iš orkaitės, dėti ant grotelių ir palikti, kad pilnai atvėstų.

 

 

Netikras vištienos zuikis

su kiaulienos šonine ir pistacijomis

Recepto šaltinis: Duonos ir žaidimų

 

2 šaukštai alyvuogių aliejaus

1 svogūnas

3 česnakų skiltelės

1 šaukštas šviežių rozmarinų, smulkiai sukapotų

900 g vištienos (arba kalakutienos) faršo

75 g džiūvėsėlių

2 kiaušiniai

1 morka

2 šaukštai dižono garstyčių

2 šaukštai brendžio

1 šaukštelis druskos

1 žiupsnelis maltų pipirų

70 g pistacijų riešutų

350 g šaltai rūkytos šoninės, supjaustytos plonomis ilgomis juostelėmis

 

Orkaitę įkaitinti iki 180oC.

Morką ir svogūną supjaustyti labai smulkiais kubeliais. Česnaką smulkiai sukapoti.

Pistacijas nuplikyti verdančiu vandeniu ir nulupti tamsias luobeles.

Keptuvėje ant vidutinio karštumo ugnies įkaitinti aliejų. Suberti smulkintą svogūną, morką ir kepti, retkarčiais pamaišant, kol suminkštės, maždaug 3-5 minutes. Suberti česnaką, rozmarinus ir dar pakepinti maždaug 1 minutę, kol pakvips. Keptuvę nukelti nuo ugnies ir palikti, kad atvėstų.

Dideliame dubenyje sumaišyti maltą vištieną, keptus svogūnus ir morkas, džiūvėsėlius, kiaušinius, garstyčias, brendį ir pistacijas. Pagardinti druska ir pipirais.

Šoninės juosteles įtiesti į stačiakampę kepaliuko kepimo formą, pilnai padengiant formos dugną ir šonus. Ant šoninės sudėti vištienos faršo mišinį, šaukštu paspausti ir išlyginti paviršių; išlindusius šoninės juostelių galus užlenkti ant vištienos mišinio.

Formą apsukti folija, dėti ant kepimo skardos ir pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti maždaug 1 valandą, kol temperatūra kepsnio viduje pasieks 70oC. Kepsnį traukti iš orkaitės, išsukti iš folijos, nupilti susikaupusį skystį ir su forma dėti ant grotelių kad atvėstų.

Atvėsusį kepsnį apversti ant lėkštės arba padėklo, uždengti plėvele ir dėti kelioms valandoms į šaldytuvą, kad sustingtų. Sustingusį kepsnį supjaustyti griežinėliais. Tiekti šaltą arba kambario temperatūros.

 

 

Arbatoje virti kiaušiniai

Recepto šaltinis: The Worktop

 

6 kiaušiniai

¼ stiklinės sojų padažo

2-2 ½ stiklinės vandens

2 žvaigždutės anyžiaus

1 lazdelė cinamono

¼ apelsino žievelė

½ šaukštelio juodųjų pipirų grūdelių

1 šaukštas rudojo cukraus

3 šaukštai arbatžolių

 

Į mažą puodą sudėti kiaušinius, užpilti šaltu vandeniu, kad pilnai apsemtų, ir užkaisti ant vidutinio stiprumo ugnies. Kai vanduo užvirs, sumažinti ugnies stiprumą ir virti 5 minutes. Nukelti nuo ugnies, nupilti vandenį, kiaušinius perdėti į didelį dubenį su vandeniu ir palikti, kad atšaltų.

Kiaušinius švelniai patapšnoti apvaliąja šaukšto puse, kad lukštai sutrūkinėtų, bet nenūbyrėtų ir liktų nesuirę ant kiaušinių

Kiaušinius sudėti atgal į puodą. Supilti sojų padažą, pripilti vandens, kad kiaušiniai būtų pilnai apsemti (maždaug 2-2 ½ stiklinės). Sudėti likusius ingredientus. Puodą uždengti ir užkaisti ant vidutinio stiprumo ugnies. Kai vanduo užvirs, sumažinti ugnies stiprumą ir virti uždengus 10 minučių. Nukelti nuo ugnies. Kiaušinius palikti puode kol atvės, po to įdėti į šaldytuvą, mažiausiai 6 valandoms, arba pernakt.

 

 

Kiaušiniai bulvių lizdeliuose

Recepto šaltinis: Pioneer Woman

 

4 didelės bulvės

12 kiaušinių

Druskos

Pipirų

 

Bulves išvirti pasūdytame vandenyje kol suminkštės. Nupilti vandenį. Palikti, kad bulvės šiek tiek atvėstų. Atvėsusias bulves nulupti ir sutarkuoti burokine tarka. Paskaninti druska ir pipirais.

Orkaitę įkaitinti iki 220oC. 12 keksiukų formelių papurkšti aliejumi. Į formeles dėti 3-4 šaukštus bulvių tarkių, pirštais paspausti ir suformuoti lizdelius. Lizdelių paviršių plonai papurkšti aliejumi ir pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti maždaug 15-20 minučių, kol lizdelių kraštai paruduos. Traukti iš orkaitės. Palaukti 10-15 minučių, kad lizdeliai šiek tiek atvėstų.

Į kiekvieną lizdelį įmušti po kiaušinį, nesuardant trynio. Pabarstyti druska ir pipirais ir pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti maždaug 15 minučių, kol baltymai sukeps. Traukti iš orkaitės. Lizdelius šaukštu išimti iš formelių ir tuojau pat tiekti į stalą.

 

 

Citrininis keksas su mėlynėmis

Recepto šaltinis: A Spicy Perspective

 

Keksas:

225 g sviesto, kambario temperatūros

2 stiklinės* cukraus

3 kiaušiniai

1 šaukštas vanilės esencijos

2 ¾ stiklinės miltų

2 šaukšteliai kepimo miltelių

½ šaukštelio valgomosios sodos

½ šaukštelio druskos

1 ¼ stiklinės kefyro

2 citrinų žievelė, nutarkuota

450 g mėlynių, šviežių arba šaldytų

 

Glajus:

3 šaukštai kefyro

1 stiklinė cukraus pudros

 

Trupiniai:

2 šaukštai sviesto

2 šaukštai rudojo cukraus

3 šaukštai miltų

2 šaukštai avižinių dribsnių

2 šaukštai skaldytų migdolų

 

*1 stiklinė = 236 ml

 

Keksas:

Orkaitę įkaitinti iki 165oC. Apvalią kekso formą ištepti sviestu ir pabarstyti miltais. Apvertus iškratyti neprilipusius miltus.

Dideliame dubenyje elektriniu mikseriu iki purumo išsukti sviestą ir cukrų. Sudėti kiaušinius ir vanilės esenciją.

Į atskirą dubenį kartu persijoti miltus, kepimo miltelius, sodą ir druską.

Sumažinti mikserio greitį ir per tris pridėjimus suberti miltų mišinį, pakaitomis su kefyru. Maišyti tik tol, kol nebeliks sausų miltų ruožų.

Jeigu naudojamos šaldytos mėlynės, jas suberti į atskirą dubenį ir išmaišyti su 2 šaukštais miltų, kad visos uogos pilnai pasidengtų miltais. Jeigu naudojamos šviežios mėlynės, jų su miltais maišyti nereikia; šviežias uogas tiesiog dėti į tešlą.

Į tešlą sudėti mėlynes ir tarkuotą citrinų žievelę. Atsargiai išmaišyti mediniu šaukštu.

Tešlą sukrėsti į paruoštą formą ir pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti maždaug 60-80 minučių, kol medinis iešmelis, įkištas į patį kekso centrą, liks švarus.

Keksą traukti iš orkaitės. Palikti formoje 20 minučių, kad šiek tiek atvėstų. Atvėsusį keksą apversti ant grotelių ir palikti kad pilnai atvėstų.

 

Trupiniai:

Kol keksas vėsta, paruošti trupinius užbarstymui. Visus trupiniams skirtus ingredientus sudėti į mažą dubenėlį ir pertrinti pirštais, kol mišinys taps panašus į drėgną smėlį. Mišinį paskleisti ant kepimo skardos ir pašauti į įkaitintą 165oC orkaitę. Kepti maždaug 10-12 minučių, kol trupiniai lengvai pagels. Traukti iš oprkaitės, trupinius išmaišyti, kad neliktų stambių gumulų. Palikti skardoje, kad atvėstų.

 

Glajus:

Mažame dubenėlyje sumaišyti cukraus pudrą ir kefyrą, kol masė taps vientisa.

Atvėsusį keksą apšlakstyti glajumi ir tuojau pat apibarstyti paruoštais trupiniais.

 

 

 

Homemade Everything Bagels

Recipe Source: Karen Mordechai | Sunday Suppers + Gatherings

 

3½ cups flour

2 teaspoons sugar

2¼ teaspoons active dry yeast

2 tablespoons dried onion flakes, plus more for sprinkling

1 teaspoon salt

1 1/3 cups warm water

Vegetable oil, for the bowl

1 egg yolk

1 teaspoon water

1 tablespoon sesame seeds

1 tablespoon poppy seeds

1 teaspoon coarse sea salt

 

In the bowl of a stand mixer fitted with the dough hook, combine the flour, sugar, yeast, salt and onion flakes. With the mixer on low speed, slowly add the warm water. Continue to mix until the dough comes together, 4 to 6 minutes. Increase the speed to medium-high and knead for 8 to 10 minutes, until the dough is soft and smooth. Oil a large bowl, add the dough, turn it over to have oiled surface facing up; cover bowl with plastic wrap. Let the dough rise in a warm place until doubled in size, about 1 hour. Gently punch down the dough and let rest for 10 minutes.

Preheat the oven to 425°F. Line a baking sheet with parchment paper.

Divide the dough into 12 pieces. Press each piece to get rid of any air bubbles. Form them into smooth balls. Press a hole through the center of each ball and stretch the dough to form a ring. Place bagels on the prepared baking sheet, spray or brush the surface of bagels with water; cover bagels with a towel and let rest for 10 minutes.

Bring a large pot of water to a boil. Gently lower the bagels into the boiling water, 2 or 3 at a time. Boil uncovered for about 1 minute. Flip and boil for another minute. Remove the bagels, drain, and return to the baking sheet.

Whisk the egg yolk with the 1 teaspoon. Using a pastry brush, coat the tops of the bagels with the egg wash. Sprinkle with the seeds and rock salt. Bake for 15 minutes or until golden.

Transfer to a wire rack to cool completely.

 

 

 

Chicken loaf with bacon and pistachios

Recipe source: Duonos ir žaidimų

 

2 tablespoons olive oil

1 onion

3 cloves garlic

1 tablespoon fresh rosemary, minced

900 g ground chicken (or turkey)

75 g breadcrumbs (or panko)

2 eggs

1 carrot

2 tablespoons Dijon mustard

2 tablespoons brandy

1 teaspoon salt

1 pinch ground pepper

70 g pistachios, shelled

350 g smoked bacon

 

Preheat oven to 350oF.

Finely mince onion, carrot and garlic. Blanche pistachios in boiling water and peel off the dark skins.

Add oil to a sauté pan set over medium heat. When oil is hot, add minced carrot and onion. Cook stirring occasionally until soft, 3-5 minutes. Add minced garlic and rosemary and cook for another minute or so, until fragrant. Remove from heat and set aside to cool.

In a large bowl mix together ground chicken (or turkey), onion-carrot mixture, eggs, breadcrumbs, brandy, mustard and pistachios. Season with salt and pepper.

Line loaf pan with bacon strips, completely covering bottom and sides of the pan. Scoop out chicken filling into bacon-lined pan, press with a spoon and smooth the top. Fold the end of bacon strips over the filling.

Wrap the pan in aluminum foil, place on a baking sheet and put in the oven. Bake for approximately 1 hour, or until the temperature in the center of the loaf reaches 160oF. Remove loaf from the oven, unwrap from the foil and let it cool in the pan on a cooling rack. When cool, invert the pan onto a plate or a platter. Cover chicken loaf with plastic wrap and place in refrigerator for a few hours until firm enough to slice.

When ready to serve, slice the loaf into half-inch-thick slices. Serve cold or at room temperature.

 

 

Tea Eggs

Recipe source: The Worktop

 

6 eggs

¼ cup soy sauce

2-2 ½ cups water

2 star anise

1 cinnamon stick

Peel of ¼ of an orange

½ teaspoon black peppercorn

1 tablespoon brown sugar

3 tablespoons black tea leaves

 

Place eggs in a small saucepan, cover them completely with cold water and set on medium heat. When water comes to a boil, reduce the heat and simmer eggs for 5 minutes. Remove pan from heat. Drain the eggs and let them sit in a large bowl of cold water until the eggs are cool enough to handle.

Using the back of a small spoon, tap all around each egg, until the eggshells are cracked, but still intact.

Put the eggs back into the saucepan. Add soy sauce and enough water to cover the eggs (about 2-2 ½). Add remaining ingredients.

Bring liquid to a boil, then reduce the heat and simmer, covered for 10 minutes.

Remove from heat. Allow the saucepan to cool, then transfer it to a refrigerator to sit for at least 6 hours, but preferably overnight.

 

 

Eggs in Hash Brown Nests

Recipe Source: Pioneer Woman

 

4 large potatoes

12 eggs

Salt and pepper

 

Place potatoes in a large pot, cover completely with salted water and boil until just tender. Drain and set aside to cool. When cool enough to handle, peel potatoes and grate them on a box grater. Season mixture with salt and pepper.

Preheat oven to 425oF. Spray 12 muffin tins with cooking spray. Scoop 3 to 4 tablespoons of grated potato into each muffin tin. Gently press the sides and bottom with your fingers to make a nest. Spray again (very lightly!) with cooking spray. Bake for 15 to 20 minutes when the edges turn golden brown. Remove from the oven. Wait for 10-15 minutes until the nests cool slightly.

Crack an egg into each nest. Sprinkle eggs with salt and pepper and bake until the whites are set, about 15 minutes. Remove from the oven, spoon the nests out of the tins and serve right away.

 

 

 

Blueberry Lemon Bundt Cake

Recipe source: A Spicy Perspective

 

Cake:

1 cup butter, at room temperature

2 cups sugar

3 eggs

1 tablespoon vanilla extract

2 ¾ cups flour

2 teaspoons baking powder

½ teaspoon baking soda

½ teaspoon salt

1 ¼ cup buttermilk

Zest of 2 lemons

1 pound blueberries, fresh or frozen

 

Glaze:

3 tablespoons buttermilk

1 cup powdered sugar

 

Topping:

2 tablespoons butter

2 tablespoons brown sugar

3 tablespoons flour

2 tablespoons oats

2 tablespoons sliced almonds

 

Cake:

Preheat the oven to 325oF. Generously butter bundt pan and sprinkle lightly with flour.

In the bowl of an electric mixer, cream the butter and sugar together until light and fluffy. Add eggs and vanilla.

Sift together flour, baking powder, baking soda, and salt in a separate bowl.

Turn the mixer on low and slowly add the flour mixture, alternating with buttermilk, in three additions. Mix just until all incorporated.

If using frozen blueberries, mix them in a separate bowl with 2 tablespoons of flour, until berries are completely coated. Skip this step if using fresh blueberries.

Add blueberries and lemon zest to the batter. Carefully mix with a wooden spoon just until incorporated.

Pour batter into prepared pan. Bake for 60-80 minutes, until a toothpick inserted into the center comes out clean. Remove the cake from the oven and allow it to cool for at least 20 minutes at room temperature before flipping out onto a cooling rack.

 

Topping:

While cake is cooling prepare the topping. Add all the ingredients to a small bowl and pinch with your fingers to blend the ingredients and break into small pieces. Sprinkle the mixture over a baking sheet and bake in 325oF oven for 10-12 minutes until lightly golden. Remove from the oven, break up larger clumps into small cluster. Let cool on the baking sheet.

 

Glaze:

In a small bowl whisk the buttermilk and powdered sugar until smooth. Drizzle the glaze over the cake and immediately sprinkle the oat crumble over the top of the cake before the glaze dries.

 

 

 

 

 

 

 Palikite komentarą

Jūsų vardas *  Jūsų el * (nebus skelbiamas)
          Prisiminti mane
Jūsų komentaras  *    

CAPTCHA Image   Reload Image
Įveskite kodą *:
ViktorijaBalandis 7 2015, 05:10 AM Na labai viskas charmant ir elegant! O tokį vištienos zuikį ir aš gaminau Velykoms, pirmą kartą, bet pavyko kuo puikiausiai. Linkiu daugiau progų ir ūpo tokiems brunchams!
AusraBalandis 7 2015, 10:16 AM Viktorija, aciu uz komplimentus ir palinkejimus; zuikis ir man isejo liuks; gaminau per puse is vistienos ir kalakutienos farso; gavosi be priekaistu, tiek skonis tiek vaizdas gavosi; skubu parasyti Jurgitai padekavojima uz gera ideja;

Atsakyti į komentarą

GitaBalandis 7 2015, 03:44 AM Labai gražiai viskas atrodo. Bet nerandu kumpio recepto, gal dar bus? Labai skaniai jis atrodo
AusraBalandis 7 2015, 10:13 AM Gita, kumpis turi aktyvia nuoroda I pernyksti recepta (ziur. meniu sarase); o jeigu ta nuoroda neveikia, tai kumpio receptas yra cia: http://vaikaivanile.com/post-301-Velykos

Atsakyti į komentarąmy facbook page contact rss feed


food gawker - my galleryskoniu blogs

ETIKETĖS

abrikosai (7)
aguonos (16)
agurkai (14)
alus (5)
alyvuogės (4)
ananasai (12)
antiena (1)
apelsinai (37)
arbata (21)
arbūzai (3)
artišokai (1)
avietės (52)
avokadai (9)
baklažanai (7)
bananai (31)
bandelės (42)
blynai (40)
braškės (57)
Brie (2)
burokėliai (18)
bulvės (47)
citrinos (59)
cukinijos (10)
čederio sūris (21)
česnakai (6)
datulės (9)
dešrelės (9)
duona (54)
ėriena (5)
figos (9)
gervuogės (7)
gimtadieniai (38)
granatai (9)
grikiai (6)
grybai (19)
Halloween (22)
imbieras (27)
jautiena (40)
jogurtas (12)
Joninės (7)
jūros gėrybės (45)
Kalėdos (78)
karamelė (30)
kava (10)
keksai (45)
keksiukai (47)
kiauliena (37)
kiaušiniai (41)
knygos (45)
kokosai (36)
kopūstai (33)
Kovo 11-oji (11)
košės (8)
kriaušės (17)
kukurūzai (15)
ledai (53)
levandos (6)
Liepos 4-oji (12)
majonezas (8)
makaronai (51)
mangai (8)
maskarponė (28)
medus (30)
mėlynės (49)
mėtos (26)
moliūgai (53)
mocarela (17)
morkos (40)
Motinos diena (9)
Naujieji Metai (18)
nektarinai (6)
obuoliai (70)
ožkų sūris (13)
Padėkos diena (23)
paprikos (29)
paukštiena (44)
persikai (15)
pica (10)
pienas (4)
pomidorai (47)
pupelės (16)
pyragai (200)
pyragaičiai (41)
rabarbarai (28)
razinos (7)
ridikėliai (7)
riešutai (146)
rikota (38)
romas (14)
ropės (1)
ryžiai (22)
saldainiai (27)
salierai (8)
salotos (65)
sausainiai (101)
slyvos (13)
smidrai (13)
spanguolės (19)
sriubos (23)
sumuštiniai (38)
svarainiai (1)
svogūnai (26)
šokoladas (160)
špinatai (7)
Tėvo diena (3)
tortai (100)
uogienė (19)
uogos (117)
Užgavėnės (15)
vaisiai (134)
Valentino diena (21)
varškė (11)
Vasario 16-oji (7)
Velykos (32)
veršiena (1)
virtiniai (6)
viskis (20)
vynuogės (4)
vyšnios (25)
žaliosios citrinos (19)
žirneliai (24)
žuvis (51)