Reklama

Kovas 13, 2017 m Pusryčiai,
Komentarai (2)

 

 

Mano tinklaraštyje, kaip jau tikriausiai pastebėjote, nėra reklamos. Ar reklaminio tipo įrašų. Taip yra visai ne todėl, kad aš esu kaip nors neigiamai nusiteikusi prieš produktų reklamavimą bloguose. Atvirkščiai – man visai smagu paskaityti kitų blogerių nuomones apie šį bei tą, pavėpsoti į gražias nuotraukas, pasirankioti gerų idėjų. Reklaminiai įrašai manęs visai neerzina. Reklaminė medžiaga blogo paraštėse gal kartais kliūna, bet ir tai tik nežymiai. Aš savąjame bloge reklaminių paraščių pati nedėčiau, bet kai kiti deda, man tai akių ypatingai nedrąsko. Be to, reklama reiškia materialinę paramą ir blogo pripažinimą, o tai visuomet yra tik gerai. Todėl aš visai nesipiktinu, kai koks nors kulinarinis blogas pareklamuoja šį bei tą. Ir aš reklamuočiau, jeigu turėčiau galimybę. Tačiau nereklamuoju.

Aš nieko nereklamuoju, nes paprasčiausiai negaliu. Tos firmos, kurios į mane kreipiasi dėl reklamos dažniausiai baisiai nusimena sužinoję, kad aš gyvenu JAV, o ne, pavyzdžiui, Kaune. Tokiuose reklaminiuose paisūlymuose, kaip patys gerai matote, yra šioks toks liapsusas, nes, kaip jau anksčiau esu paminėjusi, tokie sureagavimai, kad atseit, “oi, nežinojau, kad Jūs Amerikoje” akivaizdžiai demonstruoja ne tik kad jokio pripažinimo, bet net elementaraus susidomėjimo mano blogu nebuvimą. Be to, į mane besikreipianti agentė/-as dažniausiai net nepasivargina atsiprašyti už akivaizdų apsimelavimą savo įžanginėje žinutėje, kur visais gražiausiais epitetais išgyrė mano rašomą blogą, kurio, kaip vėliau paaiškėjo, nėra nei karto atsivertusi/-tęs. Bet tai nesvarbu. Tiek jau to. Nebūtina gi skaityti. Biznis yra biznis.

Kita medalio pusė yra ta, kad, dėl visiško nesusipažinimo su mano kuriama internetine medžiaga, reklamavimui man būna pasiūlomi visai netinkami produktai. Ta prasme, nėra nieko blogo su pačiais produktais, bet jie paprasčiausiai neįsipaišo į mano blogo tematiką. Pvz., siūloma reklamuoti kokius nors pusfabrikačius, arba mišinukus naujagimiams, arba lieknėjimo vitaminus, arba veganišką šio bei ano pakaitalą. Buvo ir kitų panašaus tipo pasiūlymų, kurių, deja teko atsisakyti, bet prieš atsisakydama aš niekada nepraleisdavau progos ir pasiūlydavau tai itin maloniai/-iam agentei/-ui kada nors imti ir pavartyti mano rašomą blogą, šiaip sau, įdomumo dėlei.

Panašus reklaminis nesusipratimas neseniai atsitiko ir vėl, tik šį sykį, dėl abiejų pusių neapdairumo ir nesusikalbėjimo, buvo pažengta šiek tiek toliau, tai yra: aš sutikau reklamuoti, man buvo išsiųstas siuntinys, ir per Atlantą atkeliavo produktai, kuriuos aš prižadėjau išbandyti ir pristatyti savo blogo puslapiuose. Tikėjausi avižinių dribsnių ir visokių ten grūdų, o atkeliavo, kaip patys matote, gatavai paruošta granola, sumaišyti musliai ir kruopų mišinukas, viskas išfasuota užsandarintuose vakuuminiuose maišeliuose, sukišta į dėželes su užsienietišku tekstu, kurio aš net paskaityti nesugebu. Viską atidariusi, apžiūrėjusi ir baisiai susinepatoginusi aš buvau priversta tai mielai-maloniai Pauluns firmos agentei Indrei rašyti emailą, kad su reklamavimu, deja, mums nieko neišeis, nes granolą aš žmonėms liepiu patiems kepti ir muslius patiems maišyti, iš sveriamų ingredientų, kurie yra a) šimtą kartų pigesni, ir b) du šimtus kartų skanesni. Iš to susinepatoginimo aš Indrės net nepabariau, kad ji, prieš man parašydama, net nepasivargino mano blogą paskaityti. Ai, bala nematė, juk vargo žmogus, siuntinį siuntė, pinigus mokėjo. Negi aš dabar pradėsiu ant jos kaip kokia turgaus boba rėkti.

Trumpai tariant, su reklamavimu Vaikų ir vanilės puslapiuose reikalas yra štai toks:

Aš mielai pareklamuosiu Jūsų produktus, jeigu jie patenkins žemiau išdėstytus reikalavimus:

1)      Produktai turi būti lietuviški: pagaminti Lietuvoje, nesvarbu, ar įmonės, ar kokio namudinio fabrikėlio, arba gal Jūsų pačių. Aš be galo ilgiuosi lietuviškų gaminių. Lietuvoje pati nebuvau gal koks 100 metų, todėl man labai įdomu sužinoti, kas ten yra siūloma pirkėjams. Siųskite man prekę lietuvišką. Pareklamuosiu už dyką.

2)      Siųskite produktus, kurie atitinka mano blogo tematiką: produktus kepiniams, miltus, ar kokius blatnus miltų mišinius, kakavą, kavą, prieskonius, šokoladą (!!!), vanilę, riešutų sviestą ir kažką panašaus, iš tos operos, iš ko galima iškepti ar išvirti kažką skanaus ir įdomaus.

3)      Nesiųskite pusfabrikačių, visokių importuotų ruošinių, vaistų nuo plikimo, nuo šlapimo nelaikymo ir kitokio bieso. Galite atsiųsti kremo nuo raukšlių. Mielai išbandysiu.

4)      Prieš užvesdami kalbą apie įmanomą bendradarbiavimą, būkite malonūs ir paskaitykite mano blogą. Iš mandagumo. Nes blogeriams, žinokite nereikia muslių ir granolų. Jiems yra svarbiausia, kad juos skaitytų.

Tai tiek instrukcijų dėl reklamavimo. O apie nupaveiksluotus Pauluns produktus galiu pasakyti tiek:

  1. Šokoladinė granola visai gera. Skonio, tiesa, ne kažin kiek, bet ingredientai geri: avižos, šokoladiniai dribsniai, avietės, datulės. Ta granola, deja, yra ganau sausoka, netgi stipriai per sausa, ir joje yra primaišyta kažko labai pavojingai kieto; jeigu neatsargiai krimstelėsite, galite dantį nusilaužti. Įtariu, kad tie kieti šmoteliai buvo perdžiūvę datulės. Sumasumarum, granola yra valgoma, bet patys tikrai išsikepsite skanesnę. Ir datulės bus minkštos. Ir bus keleriopai pigiau, ir ekonomiškiau, ir ekologiškiau, nes visas tas pakavimas ir siuntinėjimas iš užsienio šalių man asmeniškai tikrai nėra itin mielas. Kepkit patys.
  2. Ungrostad Supermüsli: šitas buvo geresnis už granolą. Nes nepilnai paruoštas, todėl turi daugiau potencialo. Aš manau, kad iš to Supermüsli mišinio išeitų labai skani pernaktinė košė, ypač jeigu dar įmaišytumėte kokį sutarkuotą obuolį. Bet pakavimas, celofanas ir visa kita – tai jau minusas. Nusipirkit sveriamų avižų, dėl Dievo meilės ir patys susimaišykit sau tokius muslius. Už tą kainą, kurią suplosite nusipirkę ta vieną liūdną pakuotę, Jūs prisimaišyti puskibirį skaniausių avižų, užteks keliems mėnesiams.

Indrei dėkui už produktus. Gal kitą kartą pabendradarbiausime sėkmingiau.

O Jums ačiū, kad paskaitėte. 

Aušra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Palikite komentarą

Jūsų vardas *  Jūsų el * (nebus skelbiamas)
          Prisiminti mane
Jūsų komentaras  *    

CAPTCHA Image   Reload Image
Įveskite kodą *:
MonikaKovas 14 2017, 02:50 AM Aušra, ploju Jums atsistojus! Ir ne todėl, kad kaip tūla lietuvė džiaugiuos kito lietuvio nesėkme. Ploju dėl Jūsų sąžiningumo ir požiūrio! Pati žengiu pirmus mažus žingsnelius į maisto blogerius ir tikrai žinau, kad jei kada nors siulytų reklamuoti tai, kas neatitinka mano pažiūrų, kas nekokybiška arba prikimšta visokio š.., tai tikrai NO WAY!!! Ačiū Jums už sveiką požiūrį ir sąžine!
AusraKovas 14 2017, 02:11 PM Aciu, Monika, uz aplodismentus, uz palaikyma ir uz visa pozityva; o nesekmes tai cia jokios nera, tik sioks toks nesusikalbejimas;

Atsakyti į komentarą

LinaKovas 13 2017, 10:38 PM You crack me up. Arba "juokai vieni".
AusraKovas 14 2017, 02:09 PM Yup!

Atsakyti į komentarąmy facbook page contact rss feed


food gawker - my galleryskoniu blogs

ETIKETĖS

abrikosai (7)
aguonos (15)
agurkai (13)
alus (4)
alyvuogės (4)
ananasai (7)
antiena (1)
apelsinai (36)
arbata (20)
arbūzai (3)
artišokai (1)
avietės (49)
avokadai (9)
baklažanai (7)
bananai (28)
bandelės (39)
blynai (38)
braškės (45)
Brie (2)
burokėliai (16)
bulvės (43)
citrinos (55)
cukinijos (10)
čederio sūris (20)
česnakai (5)
datulės (7)
dešrelės (9)
duona (49)
ėriena (5)
figos (9)
gervuogės (5)
gimtadieniai (38)
granatai (9)
grikiai (6)
grybai (19)
Halloween (21)
imbieras (26)
jautiena (38)
jogurtas (8)
Joninės (7)
jūros gėrybės (43)
Kalėdos (70)
karamelė (29)
kava (10)
keksai (42)
keksiukai (44)
kiauliena (34)
kiaušiniai (40)
knygos (39)
kokosai (34)
kopūstai (31)
Kovo 11-oji (10)
košės (7)
kriaušės (17)
kukurūzai (14)
ledai (48)
levandos (5)
Liepos 4-oji (10)
majonezas (8)
makaronai (45)
mangai (6)
maskarponė (28)
medus (28)
mėlynės (41)
mėtos (25)
moliūgai (50)
mocarela (17)
morkos (38)
Motinos diena (8)
Naujieji Metai (17)
nektarinai (6)
obuoliai (64)
ožkų sūris (13)
Padėkos diena (23)
paprikos (27)
paukštiena (40)
persikai (14)
pica (10)
pienas (2)
pomidorai (46)
pupelės (16)
pyragai (179)
pyragaičiai (40)
rabarbarai (25)
razinos (6)
ridikėliai (6)
riešutai (141)
rikota (33)
romas (14)
ropės (1)
ryžiai (21)
saldainiai (19)
salierai (8)
salotos (61)
sausainiai (97)
slyvos (12)
smidrai (13)
spanguolės (19)
sriubos (22)
sumuštiniai (36)
svarainiai (1)
svogūnai (24)
šokoladas (150)
špinatai (5)
Tėvo diena (3)
tortai (92)
uogienė (15)
uogos (104)
Užgavėnės (12)
vaisiai (125)
Valentino diena (17)
varškė (9)
Vasario 16-oji (6)
Velykos (27)
veršiena (1)
virtiniai (6)
viskis (20)
vynuogės (4)
vyšnios (23)
žaliosios citrinos (18)
žirneliai (24)
žuvis (50)